Moralim çok bozuk kendimi çok kötü hissediyorum

Baban hastayken oyun oynayamadığın için kendini kötü hissediyorsan elimde olsa sana ömrün boyu internet vermem.

Hayır hocam siz yanlış anlamışsınız babama zaten üzülüyorum üzüntümü atmak için oyun oynamak istiyorum oynamayınca biraz daha moralim bozuluyor.

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 haftadır evde kalamıyorum babam hastalandığı için iç bağırsağındaki bir sorundan dolayı 1 haftadır evde değilim moralim çok bozuk evde olmak istiyorum kuzenimde kalıyorum interneti yok ettiği için oyun oynayamıyorum kendimi çok kötü hissediyorum eve gitmek istediğimi söylediğimde ise annen zor durumda onu yorma diyorlar oyun oynamak istiyorum ama bulamıyorum.
Benim dedemde kanser ama morelini bozma sen üzülürsen sende hasta olursun doktorlar elinden geleni yapacaktır

Baban hastayken oyun oynayamadığın için kendini kötü hissediyorsan elimde olsa sana ömrün boyu internet vermem.
Nerenizle okuyorsunuz anlamiyorum. Kafasini bir seylerle dagitmak yerine gidip sabahtan aksama kadar babasini dusunup kendini mi uzsun yani? Arkadasin zaten morali bozuk, belli ki tavsiye almak icin veya en azindan iyi mesajlarla destek almak icin buraya konu aciyor, siz de gelip bu tarz bir mesaj yaziyorsunuz tebrik ederim.

Seni çok iyi anlıyorum.
Benim babam kalp krizi geçirmişti o zaman 9 yaşındaydım
Ve babamı 1 hafta görememiştim beni kuzenlerime göndermişlerdi.
Bana sürekli burada kalır mısın bir şey olsa gibi şeyler diyorlardı.
Kulaklığın varsa müzik açıp her şeyi unut ve yürüyüşe falan çık.
Kafan dağılsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı