Moraliniz bozuk olunca ne yaparsınız?

Hocam sattım diyelim alacak araba yok. Peugeot 508 cupra Seat Renault falan mı? Mercedes'i satamam.
Arabaniz ve bu saydiginiz arabalar da guzel. Bence x y markasi yerine ihtiyaclarina yonelik cozumler uretilmeli. 'Sanane kardesim, ben boyle seviyorum' dersen yine saygi duyarim. Ama bir araba benzin parasindan kaynakli gezmene mani olmamali bence 🤔

Arabaniz ve bu saydiginiz arabalar da guzel. Bence X y markasi yerine ihtiyaclarina yonelik cozumler uretilmeli. 'sana ne kardesim, ben boyle seviyorum' dersen yine saygi duyarim. Ama bir araba benzin parasindan kaynakli gezmene mani olmamali bence 🤔

Hocam satınca güzel araba bulamam onu anlatmaya çalıştım bunca yıl şirket çıkması symbol kullandım C180'e binince Renault Symbol'ü unuttum. Aldığım galeri symbol ile fluence takası ve üzerine benden 113.000 TL istemişti keşke yedek araba olarak alsaymışım.

Moralimin neye bozulduğuna göre değişir. Eğer çok ciddi bir konuysa kendimi uykuya veririm. Aylarca sadece işe gitmek için uynandığımı bilirim. Ama öyle anlık bozukluklarsa kafam dağılsın diye ortam değiştiririm. Tebdili mekanda ferahlık vardır derler. Gezer, tozlarım modu yükseltirim..

Yeni konular

Geri
Yukarı