Moraliniz bozuk olduğunda ne yaparsınız?

374647

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 3 haftadır psikolaga gidiyorum ama şu ana kadar çok bir faydası olmadı. Artık kafayı yemek üzereyim hiçbir şey zevk vermiyor sabahlara kadar forumda dolaşıyorum sadece. Aklımdan çıkarmıyorum hastalıkları aylardır olmuyor psikolaga da gittim ama yine de olmuyor. Film izliyorum bu sefer bitti diye üzülüp bir de ona kafayı takıyorum. Neredeyse 1 yıl oldu koronadan dolayı toplasan 10 defa dışarıya anca çıkmışımdır herhalde. Dersleri zaten saldım 10. sınıfa dair hiçbir bilgim yok şu an halbuki bu seneye kadar derslerle aram gayet iyiydi. Kendimi tükenmiş hissediyorum. Siz de hayatınızın herhangi bir döneminde böyle hissettiyseniz tavsiyelerde bulunursanız sevinirim.

Eskiden müzik dinleyip daha da bozardım, artık yanına paket bitirmek de eklendi. Havalar çok etkiliyor, yasaklar da. Bu ikisi olmasa çıkar bisiklet kiralardım, kafamı dinlerdim. Sürekli farklı insanlar görmek, çevreye ve insanların içine girmek az buçuk düzeltiyor. Sonra gidiyorsun, sahilde çift görmeye başlayınca başın eğik sürmeye devam ediyorsun. Bisikleti teslim edip arka beşlide takıyorsun kulaklığı, dertli dertli yolu izleyerek eve dönüyorsun.

Eskiden müzik dinleyip daha da bozardım, artık yanına paket bitirmek de eklendi. Havalar çok etkiliyor, yasaklar da. Bu ikisi olmasa çıkar bisiklet kiralardım, kafamı dinlerdim. Sürekli farklı insanlar görmek, çevreye ve insanların içine girmek az buçuk düzeltiyor. Sonra gidiyorsun, sahilde çift görmeye başlayınca başın eğik sürmeye devam ediyorsun. Bisikleti teslim edip arka beşlide takıyorsun kulaklığı, dertli dertli yolu izleyerek eve dönüyorsun.
Selahattin Özdemir dinlemekten bütün şarkılarını ezbere bilir oldum. Hayatımdaki yıkıklığın zirvesini yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı