İnceleme Mortal Kombat 1 (12)

Selam, biliyoruz ki 11. oyunun sonunda evren yeniden yazıldı ve Mortal Kombat 1 adı altında 12. oyun çıkmak üzere trailer ve gameplay yayınlandı bunun üzerine kendi yorumumu belirtmek isterim. Oyun Injustice 2 Mortal Kombat X ve 11 karışımı bir oyun gibi duruyor, oyunda artık kameo fight ile çift karakter kullanacağız kombo tarafında güzel olsa da bence 1V1 daha iyiydi oyunun genel dövüş sistemi olmazsa daha güzel olur bence, onun dışında Injustice'dan bildiğimiz defans ve saldır durumu geldi oyuna nasıl bir etki katacak tam emin değilim ama bence gereksizdi oyun içerisindeki renk paleti alışılmışın dışında olmuş ilk gameplay izlediğimde çok yapmacık ve renkli gelmişti bana eski oyunlardan bildiğimiz üzere genelde Mortal Kombat serisi karanlık bir ortama ve koyu tonlara sahipti şimdiki renk paledi çok açık geldi gözüme oyun çıktığında daha detaylı inceleme şansımız olacaktır okuduğunuz için teşekkür ederim sizin düşünceleriniz nelerdir?

Noob sabiot var mı ona göre alacağım:)

Yapımcılar Scorpion ve Sub-Zero'yu öz kardeş olacak dedi yani bu durumda görüceğimiz Sub-Zero kuai-liang değil de noob saibot olarak bildiğimiz bir-han olursa noob saibot olmayabilir ama karakter listesinde var demişlerdi yanlış hatirlamyorsam

Ben görüntü olarak geriye gittiğini, o gerçekçi hissiyatın kaybolduğu hissiyatını aldım.

1686475243005.png

Listede belirtilmemiş ama stryker bile gördük bence olabilir ama hikayede nasıl bağlarlar bilmiyorum.

Ben görüntü olarak geriye gittiğini, o gerçekçi hissiyatın kaybolduğu hissiyatını aldım.

Bende o şekilde hissetttim hocam sanki grafikler 11'in gerisine düşmüş gibi Injustice 2 grafiklerine benziyor ama Injustice 2 bile daha realist duruyor.

Gameplay bende izledim ama oyunun dediğiniz gibi o kaos teması gitmiş. Ayrıca renkleri bende beğenmedim hele o kan rengi ve onun animasyonu beni çok soğuttu. Karakterler eskisine göre animasyon anlamında daha smooth bir halde. Sanırım artık o yapacağımız her hareket yine aynı şekilde hızlı ama daha bağlantılı bir geçiş olacak yani ışınlanmayacak hareketlerimiz. Açık bir şekilde ben pek tatmin olmadım. Ben diğer oyunların hikayesine hayran kalmıştım. Bunda da böyle bir hikaye anlatılırsa bir tık daha güzel olur.
şair bu oyunu hangi kafa ile yapmış anlamadım. Reboot değil de seriye devam etselerdi daha güzel olurdu. Bu haliyle çocuk oyununa benziyor.

Gameplay bende izledim ama oyunun dediğiniz gibi o kaos teması gitmiş. Ayrıca renkleri bende beğenmedim hele o kan rengi ve onun animasyonu beni çok soğuttu. Karakterler eskisine göre animasyon anlamında daha smooth bir halde. Sanırım artık o yapacağımız her hareket yine aynı şekilde hızlı ama daha bağlantılı bir geçiş olacak yani ışınlanmayacak hareketlerimiz. Açık bir şekilde ben pek tatmin olmadım. Ben diğer oyunların hikayesine hayran kalmıştım. Bunda da böyle bir hikaye anlatılırsa bir tık daha güzel olur.
şair bu oyunu hangi kafa ile yapmış anlamadım. Reboot değil de seriye devam etselerdi daha güzel olurdu. Bu haliyle çocuk oyununa benziyor.
katılıyorum hocam yabancı yorumları okuduğumda herkes memnundu çok şaşırmıştım o yüzden kendi düşüncelerimi belirtmek istedim oyun çok yapmacık ve renkli gözüküyor mortal kombat gibi bir seriye uymayan bir renk paledi olmuş gibi birde oyun çıktığında görelim bakalım nasıl gözükücek

İmza, kesinlikle katılıyorum. Crushing blow'daki o kemik kırılması vs. çok gerçekçi duruyordu kan rengi de aynı şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı