Mortal Kombat 1 Steam'de satın alınabilir!

Mobil uygulaması yüklüyse siteyi açmıyor otomatik uygulamaya gidiyor. Onun için uygulamayı silmek gerekiyor gibi. Bilgisayardan yapmanız daha iyi olur tavsiyem.
Steam bağlantısına basılı tutup yeni sekmede aç derse siteden devam edebilir.

Bu arada çok iyi bir fırsat. MK sevseydim düşünmeden alırdım oyunu.

Bu arada harbi oyun hakkındaki düşünceleriniz neler? Ben almak istiyorum ama oyunun renk paleti falan bana çok gıcık geldi nedense.

Bu arada harbi oyun hakkındaki düşünceleriniz neler? Ben almak istiyorum ama oyunun renk paleti falan bana çok gıcık geldi nedense.
Son yayınlanan trailer ve ondan önceki trailere bakılırsa renkleri çok da renkli değil. Haritalarda gündüz ve gece seçimi olduğu için gündüz olanlar garip hissettirmiş olabilir. Oynanış, karakterler fln muaazzam olmuş zaten.

İzlemediysen bu iki traileri izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun Türkiye'de satışa kapanmıştı (hala kapalı aslında) fakat istek listesine ekleyenler istek listesinden 595TL'ye sepete ekleyebiliyor. İstek listesine eklemeyenler VPN ile ekleyip VPN kapatıp öyle alabilir. 70 doların 1900TL ettiğini düşünürsek çok çok ucuza sattıklarını anlayabilirsiniz.

Bende sabah öğrenince kaçırmadım aldım tabii. @NotAKnightAnymore hocam size de haber vermiş olayım.

Eki Görüntüle 1889290

VPN'le uğraşmak istemeyenler SteamDB'den oyuna girip mağazaya tıklarsanız yine alabiliyorsunuz.

Gerçekten mk evrenine bağlandıysan al yoksa sarmaz. Mesela Steam ve Xbox olmak üzere 864 saatim olmuş alacağım ben.

Sadece MK11 oynadım diğer serilerden haberim bile yok öyle diyeyim. Ama işte animasyon kalitesi ve eğer yeni bir evren olduğu için hikayesi iyiyse 1500TL de veririm. Sadece şu anlık başka oyunlarda aklımı karıştırıyor.

Bu oyun tekrardan ön siparişe açılacak mı yoksa oyunun çıkış tarihini mi beklemek gerekecek acaba?

Geri
Yukarı