Mortal Kombat coin nasıl arttırılır?

deniz_ipana

Picopat
Daha fazla  
1. Soru: Coinleri arttırmak istiyorum ne yapmam lazım? Çünkü krypt bölümüne yetecek fazla coin yok.
2. Soru brutality hangi çubuk dolunca ne yapmam lazım? Yapamıyorum bir karakterden örnek verirseniz mutlu olurum +dan sonra R2 basıyorum olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
tüm karakterlerde Brutality aşağı △ veya y tuşu ile yapılıyor.ayrıca brutality ve towers of time da bulunan challengeları yapınca da coin veriyor.
@JohnnyCageMainEren

Son düzenleme:
Demek istediğim brutality fatality gibimi finish himden sonramı yapılıyor
Hocam rakibin canı az kaldığı zaman aşağı △ ile brutality yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Coin kasmak için görev tamamla, yapmadıysan hikayeyi bitir (coin veriyordu sanırım), towers of time kısmında da biriktirebilirsin.

Brutality konusuna gelirsek rakibin canı çok az iken yapabilirsin. Normalde her karakterde 1 tane brutality var o da S+I yani aşağı ∆ tuşuyla yapabilirsin.

Diğer brutalityleri ise marketten veya Krypt'dan açabilirsin. Bazıları can az iken yapılırken bazılarını combo ile birleştirmen gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…