Mortal Kombat coin nasıl arttırılır?

deniz_ipana

Picopat
Daha fazla  
1. Soru: Coinleri arttırmak istiyorum ne yapmam lazım? Çünkü krypt bölümüne yetecek fazla coin yok.
2. Soru brutality hangi çubuk dolunca ne yapmam lazım? Yapamıyorum bir karakterden örnek verirseniz mutlu olurum +dan sonra R2 basıyorum olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. soru: Coinleri arttırmak istiyorum ne yapmam lazım? Çünkü krypt bölümüne yetecek fazla coin yok.
2. soru brutality hangi çubuk dolunca ne yapmam lazım? Yapamıyorum bir karakterden örnek verirseniz mutlu olurum +dan sonra R2 basıyorum olmuyor.
tüm karakterlerde Brutality aşağı △ veya y tuşu ile yapılıyor.ayrıca brutality ve towers of time da bulunan challengeları yapınca da coin veriyor.
@JohnnyCageMainEren

Son düzenleme:
Demek istediğim brutality fatality gibimi finish himden sonramı yapılıyor
Hocam rakibin canı az kaldığı zaman aşağı △ ile brutality yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Coin kasmak için görev tamamla, yapmadıysan hikayeyi bitir (coin veriyordu sanırım), towers of time kısmında da biriktirebilirsin.

Brutality konusuna gelirsek rakibin canı çok az iken yapabilirsin. Normalde her karakterde 1 tane brutality var o da S+I yani aşağı ∆ tuşuyla yapabilirsin.

Diğer brutalityleri ise marketten veya Krypt'dan açabilirsin. Bazıları can az iken yapılırken bazılarını combo ile birleştirmen gerekiyor.

Geri
Yukarı