Motorum soğmadan 2. şarkı geldi

Buradan sonra bizim tartışmamız saçma olur. Konu sahibinin de katılması gerekli. Ona göre fikir belirtiriz.
Konu sahibi sizden kötü etkilenmemiştir umarım :)

Şarkı hakkında:

Dostum sesin gelince arkadaki beat'e ritim yapamıyorum, sesini biraz efektlendirmen ve kısman gerekli gibi, deneyerek bulursun zaten, bir de şarkıyı söylerken günlük hayatta konuşurmuş gibi oluyorsun ve cümleler pek orantılı hızda gitmiyor gibi.

Fena değil gibi.

1. Beat'ler sözler ile pek uymamış gibi özellikle 2. şarkıda.

2. Şarkıda sanki günlük hayatta konuşur gibi konuşmuşsunuz ve bu biraz sıkıcı yapıyor şarkıyı.

3. Biraz Autotune ve efekt lazım gibi duruyor çünkü bu haliyle çok basit ve bu da şarkıyı daha sıkıcı yapıyor.

Buradan sonra bizim tartışmamız saçma olur. Konu sahibinin de katılması gerekli. Ona göre fikir belirtiriz.

Okulda olduğum için katılamıyordum ama şu an da müsaitim ve cevabım vereyim. Hatalarımı söyleyip nasıl düzeltebileceğimi söyleseydiniz eğer daha güzel olurdu, bunu söylemicekseniz bile saygısızlığa lüzum olmaz.
Fena değil gibi.

1. Beat'ler sözler ile pek uymamış gibi özellikle 2. şarkıda.

2. Şarkıda sanki günlük hayatta konuşur gibi konuşmuşsunuz ve bu biraz sıkıcı yapıyor şarkıyı.

3. Biraz Autotune ve efekt lazım gibi duruyor çünkü bu haliyle çok basit ve bu da şarkıyı daha sıkıcı yapıyor.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, ilerleyen vakitlerde dikkat edicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı