Motosiklet güvenliği için kilit önerisi

• Konuyu başlatan Gjea
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 47
  • Görüntüleme 664
Fiyat beni aşıyor öyle bir kaç gün bekliyeyim beden gelir belki motomaxe teşekkür ederim desteklerin için diğer malzemeleri sipariş geçtim kaskıda takipteyim

Hocam günaydın,

zincir için bu ürünü alsam yeterli olur mu herşeyden hafif hafif kısıp kasko yaptırmaya karar verdim çünkü

Zintaş Protector Max Kesilmez Motosiklet Çelik Zincir Kilit 14 mm x 200 cm

Son düzenleme:
Sen disk kilidini ve brandanı al. Kasko için de İstanbul Nur Sigorta'yı ara. Medine Hanım ile görüşmek istediğini söyle. O sana kasko ve sigorta konusunda ülkede alabileceğin en iyi fiyatı verir.

Sen disk kilidini ve brandanı al. Kasko için de İstanbul Nur Sigorta'yı ara. Medine Hanım ile görüşmek istediğini söyle. O sana kasko ve sigorta konusunda ülkede alabileceğin en iyi fiyatı verir.

Kasko yaptıracağım zaten hocam. Ben bu 2 ürünü aldım sadece bilgi almak istiyordum. Taşlama makinesıyla zincirleri kesiyorlar sizin attığınız linkin kilit kısmı biraz basit göründü keserler diye düşündüm görsel kaynaklı sanırım

@Gjea SRA sertifikası yok. Yorum yapamam bunun hakkında. Bilmiyorum çünkü.
Hocam merhaba,

Disk kilidiyle zincir geldi. Çok fazla yorum veya video bulamıyorum bunlarla ilgili.

Özellikle disk kilidi kutunun içinde geldi ama kutunun herhangi bir açılmaması için koruması ambalajı vs. yoktu. Direk açılıp daha sonra içine tekrar koyup sıfırmış gibi kapanacak bir kutuda geldi. Görselleri ekliyorum sence nasıl ürünler.

Disk kilinin 1-2 yerinde küçük sürtünme izleri var gibi. 14lük orjinal kilit değil mi tek anlamaya çalıştığım şey bu aslında

Dosya Ekleri

• IMG_0959.jpeg
    IMG_0959.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 14
  • 1.jpg
    1.jpg
    167,3 KB · Görüntüleme: 9
  • 2.jpg
    2.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Disk kilidinin orijinal ambalajı o zaten. PRoblem yok. Denemiş olabilirler daha öncesinde. Zaten sen de sürekli sürtüp düşüreceksin. Dert etme onu. Hayırlı olsun ikisi de.

Disk kilidinin orijinal ambalajı o zaten. PRoblem yok. Denemiş olabilirler daha öncesinde. Zaten sen de sürekli sürtüp düşüreceksin. Dert etme onu. Hayırlı olsun ikisi de.
Teşekkür ederim önerileriniz sayesinde aldım. Zincirde özellikle barkod sonradan yapıştırılmış gibi bu kodları sitesinden sorgulamayamadım öyle bir sitesi yok sanırım değil mi? Ayrıca disk kilidinin görselini atıyorum sizede bir bakar mısınız kullanılmış mı.

Takıp çıkartılmış gibi gözüküyor sürtünme izlerine bakılırsa. Bence dediğim gibi bir problem değil. Çünkü ürün bir iki kere denenip kullanılmış olsa bile problem olacak bir ürün değil. :)

Takıp çıkartılmış gibi gözüküyor sürtünme izlerine bakılırsa. Bence dediğim gibi bir problem değil. Çünkü ürün bir iki kere denenip kullanılmış olsa bile problem olacak bir ürün değil. :)
Açılmış bir kilidin anahtarıda kopyalanmıştır ve kargo adresine yakın sokaklardaki motorların bir tanesinde bu ürün kullanılacak diye düşünülüp kötüyü düşünüyor insan. Galiba fazla düşünüyorum yada insanlara güvenmiyorum :D

Geri
Yukarı