Motosiklet mi, bilgisayar mı?

Hocam bence şimdilik ne elinizdeki motoru satın(piyasa nasıl bilmiyorum fiyatlar önümüzdeki kış sonuna kadar çok artmaz diyorsanız belki de satılabilir) ne de çok iyi bir bilgisayar alın. İşlerinizi halledebilecek ve oyun oynuyorsanız oyun oynatacak düzeyde bir bilgisayar alıp idare edebilirseniz en geç 3-5 ay sonra motoru satıp üstüne para ekleyip hayalinizdeki motoru alırsınız diye tahmin ediyorum. Hayalinizdeki motoru aldıktan sonra da daha iyi bilgisayar bakmaya başlarsınız.

Elinizdeki motosiklet modeli nedir?
Hocam elimde eski bir Yuki scooter var, ZN250T diye. Alacagim motosiklet 12 model ZX6R. Alici da buldum, alacagim motoru da.
Açıkçası saçma bir soru olmuş. Hangisine tutkunuz olduğunu nerden bilelim? Hangisine daha çok ihtiyacınız olduğunu nerden bilelim? Örnek veriyorum ben bir editör olsam motosiklet hayli hayli ikinci planda kalır benim için. Ama ben bir tamirciysem ve iş yerim uzaksa motosiklet alırım. Kişiden kişiye aşırı değişen bir soru bu. Bunun cevabını forumda aramayın. İlla bir cevap arıyorsanız ben motor alırdım motorları çok seviyorum çünkü.
Haklisiniz hocam. Bilgisayari is icin de kullaniyorum ama motosikletlere de asiri bagli bir insanim. Foruma akil almak icin sordum sadece.
Bir ara elektrikli motorsiklet ile bilgisayar arasında kalmıştım. Bilgisayarı seçtim.

Motorsikletsiz kaldığınızda yürümek ve toplu taşımaya binmek sizin için zor olacak mı, bunu düşünün.
Mantikli bir dusunce, tesekkur ederim.
Motosiklet de hayati risk olduğu için (kaza vs.) Ve önümüzün kış olması nedeniyle bence PC.
Zaten kis sezonu geldigi icin ucuzladi, ondan alacagim :D

Hocam bence şimdilik ne elinizdeki motoru satın(piyasa nasıl bilmiyorum fiyatlar önümüzdeki kış sonuna kadar çok artmaz diyorsanız belki de satılabilir) ne de çok iyi bir bilgisayar alın. İşlerinizi halledebilecek ve oyun oynuyorsanız oyun oynatacak düzeyde bir bilgisayar alıp idare edebilirseniz en geç 3-5 ay sonra motoru satıp üstüne para ekleyip hayalinizdeki motoru alırsınız diye tahmin ediyorum. Hayalinizdeki motoru aldıktan sonra da daha iyi bilgisayar bakmaya başlarsınız.
Hocam elimdeki motosiklet piyasasi olmayan, dandik bi motosiklet diyebilirim. Seviyorum fakat alici bulmusken satayim diyorum cunku satamayabilirim. Her gecen gun hem motor hem bilgisayarlar pahalaniyor. Bundan dolayi da cikmazda kaldim. Bilgisayar alirsam butun hayatimi yeniden sekillendirmem gerek ve motor almamam lazim cunku duzenlerim alt ust olur bu sefer. İlginc bir paradoks :D

Geri
Yukarı