Motosiklet mi, bilgisayar mı?

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Cok ilginc bir soru soracagim. Elimde bir motosikletim var, sattigimda uzerine para ekleyip hayalim olan motosikletlerden birini alabiliyorum. Ancak bilgisayara ihtiyacım var. İslerimi elimdeki bilgisayarla yapamiyorum cunku. Eger motosiklet alirsam bilgisayar alacak param kalmaz, eger bilgisayar alirsam da cok saglam bir bilgisayar alacagim, bu yuzden motor alamayacagim. Cok ilginc bir durum, sizce ne yapayim :)?

Elinizdeki motosiklet modeli nedir?

Açıkçası saçma bir soru olmuş. Hangisine tutkunuz olduğunu nerden bilelim? Hangisine daha çok ihtiyacınız olduğunu nerden bilelim? Örnek veriyorum ben bir editör olsam motosiklet hayli hayli ikinci planda kalır benim için. Ama ben bir tamirciysem ve iş yerim uzaksa motosiklet alırım. Kişiden kişiye aşırı değişen bir soru bu. Bunun cevabını forumda aramayın. İlla bir cevap arıyorsanız ben motor alırdım motorları çok seviyorum çünkü.

Merhaba. Cok ilginc bir soru soracagim. Elimde bir motosikletim var, sattigimda uzerine para ekleyip hayalim olan motosikletlerden birini alabiliyorum. Ancak bilgisayara ihtiyacım var. İslerimi elimdeki bilgisayarla yapamiyorum cunku. Eger motosiklet alirsam bilgisayar alacak param kalmaz, eger bilgisayar alirsam da cok saglam bir bilgisayar alacagim, bu yuzden motor alamayacagim. Cok ilginc bir durum, sizce ne yapayim :)?
Kesinlikle motor. Birini sattığında tekrar alabilirsin ama diğerini zor.

Bir ara elektrikli motorsiklet ile bilgisayar arasında kalmıştım. Bilgisayarı seçtim.

Motorsikletsiz kaldığınızda yürümek ve toplu taşımaya binmek sizin için zor olacak mı, bunu düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı