Motosiklet mi bilgisayar mı?

Furkan Borak

Decapat
Yer
Kocaeli, Karamürsel
Arkadaşlar selam. 3 ay sonra ehliyet alıyorum. Şu an 45.000 TL var. 1 sene bekleyip motor almak istiyorum ya da hazır sistem almak istiyorum. Bilgisayardan artık zevk almıyorum. Motor alırsam çok daha güzel olur gibi ama karar veremiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu arada motor alırsam bunu alacağım:

Arkadaşlar selam. 3 ay sonra ehliyet alıyorum. Şu an 45.000 TL var. 1 sene bekleyip motor almak istiyorum ya da hazır sistem almak istiyorum. Bilgisayardan artık zevk almıyorum. Motor alırsam çok daha güzel olur gibi ama karar veremiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Bu arada motor alırsam bunu alacağım:
Motor için kararsızım ama araba güzel olurdu. Başlık yanlış galiba?

Eğer araba alsaydın olur derdim fakat motor insan öldürür cidden, heleki bu zamanda.
Ya motor alıp çok düşük hızlarda gidiceksin oda olmaz yani insan gazlamak istiyor arada, bir dengeni kaybedersin felçi şekilde tüm gününü tavana bakarak geçirirsin yada ölürsün.

Motor ve araba seçeneği yerine bilgisayar seçenin sosyal hayatı yoktur asosyaldir. Ne kadar istesem de motosiklet tehlikeli olduğu için o işlere hiç girmedim araba alana kadar beklemeye toplamaya devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı