MotoSpeed Ck104 Kullanımı

Neden gameekstra'dan almıyorsunuz ki oradada mekanik klavye olması lazım, ayrıca türkiyede 3-4 güne falan gelir yani.

Bahsettiğimiz klavyenin YouTube'da binlerce incelenmesi var alüminyum gövde vesaire gayet kaliteli bir klavye. Senin bahsettiğiniz en ucuz mekanik klavye 349 TL :D

Ben banggood dan motospeed in farkli bi mekanik klavyesini aldim 32 gunde geldi zaten postnl firmasindan yolluyolar kargo takipini 17track sitesinden yada postnl nin kendi sitesinden bakabilirsiniz urununuz onaylandikdan yaklasik 10 gun sonra kargo takipbine dusuyor bu yuzden viraz sabirli olmaniz gerekiyor. Gearbest den de motospeedin oyuncu klavyesini siparis ettim oda 28 gunde geldi siteler guvenilir zaten bi sikinti cikarsa siteler kosulsuz sartsiz 2 secenek sunuyor ya ucret iadesi yapiyor yada ayni urunu tekrar gonderiyorlar yanlizca ingilizce bilen bi arkadasinizdan yardim alsaniz yeter ben musteri hizmetleri ile translate den anlastim bi sikinti cikartmiyolar yani musteri memnuniyeti ust duzey. Gearbest den siparis verdiginizde satici kargoya verirken urunu paketlenmis kargo fisi ile fotosunu atiyor my orders dan kontrol edebilirsiniz sikintisi olana da aklinda sorusu olana yardimci olmaya calisirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı