Motospeed markası neden kötü?

RichTAD

Hectopat
Daha fazla  
Motospeed'e çok sıcak bakmıyorum. G300S alınabilir.

Sebep nedir hocam? Motospeed fiyat/performans ürünleri üretiyor. V40 Gayet iyi bir mouse. Alınabilir. G300S önermiyorum. Bizzat ben kullanıyorum. Ve pek memnun değilim Steelseries Rival 100 almayı düşünüyorum. Benim sahip olduğum farede çift tıklama sorunu var.

Sorun varsa garantiye yollayın. Garantisi bittiyse de uzun süreçte hemen hemen her farede olabilir bu tarz sorunlar. Motospeed bileşenleri ise kaliteli değil. CK104 klavye USB'den aldığı elektrikle bozulabiliyor. Üstelik akım koruması olmasına rağmen.

Garantisi bitti. Motospeed CK104 almayı düşünüyordum. Fakat, böyle bir sorunu olduğunu bilmiyordum. Birkaç klavyede mi böyle sorun oluyor yoksa her CK104 klavyede mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes şu Donanım Arşivi adlı kanal sayesinde "çok kaliteli" diye tanıdı zaten bu markayı. Arkadaşın çektiği videoları bilirim. Her videoda reklam ve ürüne olan övgü var. Everest, Snopy gibi markaların ürünlerine bile "çok kaliteli" diyor bu adam. Her videosu reklamlı kısacası. Sırf fazladan para alacağım diye insanları kandırmak ne kadar doğru bilemem ancak biz bu sosyalde buna karşıyız. O yüzden hep eleştirisel ve objektif bakıyoruz. Kalkıp da G610, G710+, CM Pro L gibi ürünler ile aynı fiyatlarda olan CK108 için "çok kaliteli, fiyat-performans dengesi çok iyi" demeyiz asla. Olay bu kısacası.

Niye servet yatırmak zorundasınız ki? Zaten mekanik oyuncu klavyeleri 200-300 TL'den başlıyor. 300 TL'ye Logitech ya da Cooler Master gibi markaların klavyelerini alabiliyorsunuz sonuçta. Corsair'in modelleri pahalı ancak fiyatına göre çok kaliteli ve iyi. Fiyat-performans oranı yüksek modeller hepsi.

Motospeed'de ne olduğu belli olmayan çin malı switchler kullanılıyor. Bir zaman sonra sıkıntı oluyor haliyle. Evet Corsair pahalı ama ben bir defa alırım iyisini alırım dersen alırsın. Hele Corsair K70 çok güzel :D

Geri
Yukarı