Mount and Blade Bannerlord alınır mı?

• Konuyu başlatan houl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 5B

houl

Hectopat
Yer
Eskişehir/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/Grafik Tasarımcı
Öncelikle merhabalar. Bildiğiniz gibi Mount and Blade serisinin yeni oyunu Bannerlord sonunda geldi. Oyunu almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. İnternete bakıyorum; bir taraf al, diğeri alma diyor. Başka birisi bekle sonra alırsın diyor. Sizce ne yapmalı? Şu anki 120TL'lik fiyatı ile oyunu alınır mı? Az bir miktar olmadığı için buraya danışma gereği duydum. Fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.

Öncelikle merhabalar. Bildiğiniz gibi Mount and Blade serisinin yeni oyunu Bannerlord sonunda geldi. Oyunu almayı düşünüyorum ama çok kararsızım. İnternete bakıyorum; bir taraf al, diğeri alma diyor. Başka birisi bekle sonra alırsın diyor. Sizce ne yapmalı? Şu anki 120TL'lik fiyatı ile oyunu alınır mı? Az bir miktar olmadığı için buraya danışma gereği duydum. Fikirlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.

Onceki oyunları bitir yoksa oyun b? K oluyor onceki oyunları bitir korsan biraz modda bitir sonra Bannerlord gir hem alışın hem de oyun bu sürede indirim olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı