Oyun Mount and Blade II: Bannerlord 149,99 TL!

Bildiğiniz gibi oyun 149,99 TL'lik indirimsiz fiyatından güncel indirimsiz fiyatı olan 349,99 TL'ye yükselmişti. Şu anda Steam üzerinde indirimde 279,99 TL olan bu oyunu Humble Bundle üzerinden 149,99 TL'ye alabiliyorsunuz. Sunduğu oyun süresini ve kalitesini düşününce gayet ucuz.

Bu siteyi ilk defa duyuyorum güvenilir mi bir de niye bu kadar ucuz.

Bugün mail geldi, ödemem onaylanmamış. Parayı çektiler ama? Dolandırıldık galiba.

1667307019173.png

Bugün mail geldi, ödemem onaylanmamış. Parayı çektiler ama? Dolandırıldık galiba.

Eki Görüntüle 1559582
Hocam 4 defadır deniyorum sonunda başardım. Papara ile aldım bu sefer. Sizin ki gibi 3 defa üst üste "cancel" yedim. Sabaha parayı geri yatırıyorlar korkmayın. Bir uyarı daha yapayım humble bundle üzerindeki mail ile banka hesabınızda ki mailin aynı olmasına dikkat edin ben 3 ünde farklı olduğu sonuncusunda aynı olduğu için aldığıma inanıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20221101_174856.jpg
    IMG_20221101_174856.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 53
Hocam 4 defadır deniyorum sonunda başardım. Papara ile aldım bu sefer. Sizin ki gibi 3 defa üst üste "cancel" yedim. Sabaha parayı geri yatırıyorlar korkmayın. Bir uyarı daha yapayım Humble Bundle üzerindeki mail ile banka hesabınızda ki mailin aynı olmasına dikkat edin ben 3'ünde farklı olduğu sonuncusunda aynı olduğu için aldığıma inanıyorum.

Bu hatadan mi aldınız sizde acaba hocam? Dediğiniz gibi emaili ayni yaptim ve denedim fakat cancel verip parayı çekti.

Screenshot_20221101-180551~2.png

Bu hatadan mi aldınız sizde acaba hocam? Dediğiniz gibi emaili ayni yaptim ve denedim fakat cancel verip parayı çekti.

Eki Görüntüle 1559716
Parayı sabaha iade eder muhtemelen. Sizin hatanız farklı bende sürekli olarak güvenlik açısından incelenip ardından onay verileceğini söylüyordu. Siz de ise farklı bir durum söz konusu ellerinde olan limitli kod vb. ile ilgili bir durumdan bahsediyor.

Benim siparişi kendileri iptal ettiler. Gerekçe olarak ödeme ayrıntılarınızı doğrulayamadık diyor. HB'deki mail adresimle bankadaki mail adresim aynı. Ödeme birkaç gün provizyonda kaldı ve şimdi görünmüyor. Bu işi çözebilenler aydınlatırsa sevinirim.

Geri
Yukarı