Mount and Blade II Bannerlord incelemesi

Koruma getirselerdi Launcher da modlar kısmı olmazdı diye düşünüyorum ve ben ticaret yapmadan savaşarak da kolaylık la çok fazla para kazanılabiliyor zaten ondan sonra şehirleri kuşatarak ve geliştirerek çok fazla para kazanıyorsunuz lordların nerede olduğu ise (adını bilmiyorum o yüzden günlük diyeceğim karakterler krallıklar ve klanlar hakkında bilgi aldığımız yer) günlük de bir güncelleme olana kadar biraz etrafta gezinmek yeterli görevler ise sadece oyunun başında yapılıyor ondan sonra verdikleri para insanın gözünde çok küçülüyor görev yerine turnuvaya katılabilirsiniz savaş konusunda haklısınız ama en azından mod desteği var eminim ki yakında o özelliği de getirirler.

Ben oyuna sahip olduğum ilk gün 8 saat oynadım sonra 1 hafta da yaklaşık 100 saat kastık hala açıp oynuyorum uzun süre ara vermiştim sahip olduğum zaman da şu an da da zevkli be yakında güzel bir Update gelecek buglar da o kadar fazla yok veya ben karşılaşmadım.

Ben oyuna sahip olduğum ilk gün 8 saat oynadım sonra 1 hafta da yaklaşık 100 saat kastık hala açıp oynuyorum uzun süre ara vermiştim sahip olduğum zaman da şu an da da zevkli be yakında güzel bir Update gelecek buglar da o kadar fazla yok veya ben karşılaşmadım.

Modu nasıl yükleyeceğim peki?

Fanboylukdan vazgeçin artık. Oyun kötü erken erişimi bırakın artık erken erişim ile normal oyun arasında sanki dağlar kadar fark olacakmış gibi. Bunu başaran 2-3 oyun var Long Dark gibi.

Çok saçma bir bakış açısı. "bunu başaran 2-3 oyun var Long Dark gibi" demişsin. Belki bu oyunda onlar gibi olacak?

8 yıl + üstüne neredeyse 1 yıl geçti geçecek. Toplam 9 yılda neden hala erken erişim hocam? Bakın 9 yıl diyorum.

8 yıl önce duyuruldu fakst 8 yılda geliştirilmedi. Öncelikle motoru geliştirdiler ardından oyunu geliştirmeye başladılar. Bir oyunun duyurulması onun geliştirilmeye başlandığını göstermez keza CP2077 de gelişimine 2016'da kendi motoru Red Engine'le beraber başlamıştı.

Demin kale fethederken benim askerler merdiveni çıkamadı 😃😀 mecbur CTRL + alt + F4 çektim.

Sonrasında Lord'u esir almayıp saldım.
İlişkiniz 4'den -69'a yükseldi yazdı. 😄
Lordla barışıyorum 3 saniye sonra tekrar savaş açıyorlar.

Aynen övdüğünüz kadar güzel oyun 😀
Grafik hariç Warband'in downgrade versiyonu olmuş.

Warband'de bir silahlar bir Armor'lar vardı, görünüşü görkemli hasarı yüksek, şekli güzel.
Hilesi bile güzeldi, para kasmak için CTRL + C basıyorduk. Bunda "ı" basıp envanterde tüm itemleri sunmuşlar, o envanter açılana kadar vakit geçiyor.

100 kişilik ordunuzla gezerken 800 kişilik ordu saldırıyor. İstediğiniz kadar iyi oynayın hile yapmadan oyun aşırı zor ve buglarla imkansız...

Demin kale fethederken benim askerler merdiveni çıkamadı 😃😀 mecbur CTRL + alt + F4 çektim.

Sonrasında Lord'u esir almayıp saldım.
İlişkiniz 4'den -69'a yükseldi yazdı. 😄
Lordla barışıyorum 3 saniye sonra tekrar savaş açıyorlar.

Aynen övdüğünüz kadar güzel oyun 😀
Grafik hariç Warband'in downgrade versiyonu olmuş.

Warband'de bir silahlar bir Armor'lar vardı, görünüşü görkemli hasarı yüksek, şekli güzel.
Hilesi bile güzeldi, para kasmak için CTRL + C basıyorduk. Bunda "ı" basıp envanterde tüm itemleri sunmuşlar, o envanter açılana kadar vakit geçiyor.

100 kişilik ordunuzla gezerken 800 kişilik ordu saldırıyor. İstediğiniz kadar iyi oynayın hile yapmadan oyun aşırı zor ve buglarla imkansız...
Hocam siz ona dua edin. Benimkiler yürüyemiyor anca kalkan çıkarıyorlar. Koçbaşını bile kendim götürüyorum.

Hocam siz ona dua edin. Benimkiler yürüyemiyor anca kalkan çıkarıyorlar. Koçbaşını bile kendim götürüyorum.

Silahlar da Warband' dekiler kadar iyi değil, Warband'de zaman geçtikçe silahların gücü artıyordu. Bannerlord'da sabit, hileyi aç en pahalı silah envanterin solunda tıkla al.

Warband mantıksal olarak gerçekten daha iyi ama grafikleri berbat, keşke Warband Remastered yapsalardı. Hatta ona da gerek yok Warband graphic mod tarzı bir şey yapsalardı yeterdi.

Hiçbir mantıksal değişiklik göremedim oyuna etki eden.

Şu an karar verdi; grafik anlamında upgrade, geri kalan tüm her olay downgrade olmuş.

Warband'de zırhlı atların hızı düşük oluyordu ağırlıktan dolayı.
Bunda öyle bir fizik de eklenmemiş, zırhlı atla aynı koşuyor bendeki en hızlı at.

Kılıç savurma ve ok atma simulasyonundan başka bir şey değil resmen.

9 yılı heba etmişler, bir de gösterişli bir şekilde çıkarmışlardı.

Merhaba,

Yıllardır beklediğimiz oyun çıktı, piyasaya sürüldü ve birçoğumuz oynadık.

Oyunda hata dolu.

Mesela görevler alıyorsunuz size getirisi 3000 altın ama görev için de 3000'e yakın altın harcamanız gerekiyor ve haritada gezerken zaman kaybı oluyor.

Lordların nerede olduğunu bulamamak cabası.

Savaş mekaniği çok iyi fakat "dismemberment" adındaki mod oyuna entegre olsa daha iyi olurdu.
Bu modda kılıcınız kime değerse değsin hasar alıyor. Oyunun kendi standat modunda kılıç 1 kişiye hasar vuruyor ve bu çok saçma.

Oyunda birçok eksiklik modlar sayesinde aşırı anlamlı olmuş fakat 1.5.7 sürümünde ben modları kurmayı başaramadım.
Sanırım koruma getirmişler.

Oyunu hilesiz bitirmek için kesinlikle mal alıp satmak gerekiyor, ticaret yapmak gerekiyor fakat öyle de gelişmek aşırı zorlaşıyor.

Yıllardır "bunu mu bekledim" diye düşünüyorum. Cyberpunk'ı eleştiriyoruz fakat bizim oyun daha beter mantıksız bir halde.
Ama şöyle düşünün oyun daha erken erişim halinde , Mount Blade Warband ilk çıktığında bu haldeydi sonradan üzerine koyularak düzeltildi.
Turnuvalara girip eğlenip kendinizi geliştirip ödüllerle çok hızlı gelişebilirsiniz .

Yeni konular

Geri
Yukarı