Mount and Blade II Bannerlord incelemesi

Silahlar da Warband' dekiler kadar iyi değil, Warband'de zaman geçtikçe silahların gücü artıyordu. Bannerlord'da sabit, hileyi aç en pahalı silah envanterin solunda tıkla al.

Warband mantıksal olarak gerçekten daha iyi ama grafikleri berbat, keşke Warband Remastered yapsalardı. Hatta ona da gerek yok Warband graphic mod tarzı bir şey yapsalardı yeterdi.

Hiçbir mantıksal değişiklik göremedim oyuna etki eden.

Şu an karar verdi; grafik anlamında upgrade, geri kalan tüm her olay downgrade olmuş.

Warband'de zırhlı atların hızı düşük oluyordu ağırlıktan dolayı.
Bunda öyle bir fizik de eklenmemiş, zırhlı atla aynı koşuyor bendeki en hızlı at.

Kılıç savurma ve ok atma simulasyonundan başka bir şey değil resmen.

9 yılı heba etmişler, bir de gösterişli bir şekilde çıkarmışlardı.
Hocam benim arkadaşlarım oyun çıkarken ben kötü çıkacak dedim "yav bi git sen ne anlarsın oyunlardan anca göm" demişlerdi. Şimdi onlarda oyuna sövüyor.

Ama şöyle düşünün oyun daha erken erişim halinde, Mount Blade Warband ilk çıktığında bu haldeydi sonradan üzerine koyularak düzeltildi.
Turnuvalara girip eğlenip kendinizi geliştirip ödüllerle çok hızlı gelişebilirsiniz.

İyi de 9 yıl ne yaptı bu adamlar? Ha çıktı ha çıkacak derken.

O kadar oynadım 1 kere bile bir oyunu kıracak bug görmedim ancak gelmeyen özellikler denge vs yamaları gelirse oyun daha iyi yere gelir cyberpunk ile kıyaslamak mantıksız ki cyberpunkta daha çok oyun kıran buglar mevcut oyuna daha hızlı yama ve güncelleme gelmesini isterim şahsen oyun nerelere gelir zaman gösterecek çıktığı gün aldım pişman değilim...

Merhaba,

Yıllardır beklediğimiz oyun çıktı, piyasaya sürüldü ve birçoğumuz oynadık.

Oyunda hata dolu.

Mesela görevler alıyorsunuz size getirisi 3000 altın ama görev için de 3000'e yakın altın harcamanız gerekiyor ve haritada gezerken zaman kaybı oluyor.

Lordların nerede olduğunu bulamamak cabası.

Savaş mekaniği çok iyi fakat "dismemberment" adındaki mod oyuna entegre olsa daha iyi olurdu.
Bu modda kılıcınız kime değerse değsin hasar alıyor. Oyunun kendi standat modunda kılıç 1 kişiye hasar vuruyor ve bu çok saçma.

Oyunda birçok eksiklik modlar sayesinde aşırı anlamlı olmuş fakat 1.5.7 sürümünde ben modları kurmayı başaramadım.
Sanırım koruma getirmişler.

Oyunu hilesiz bitirmek için kesinlikle mal alıp satmak gerekiyor, ticaret yapmak gerekiyor fakat öyle de gelişmek aşırı zorlaşıyor.

Yıllardır "bunu mu bekledim" diye düşünüyorum. Cyberpunk'ı eleştiriyoruz fakat bizim oyun daha beter mantıksız bir halde.

Boş bir inceleme olmuş. Oyunun iyi ve değişen yönlerini görmektense kötülemek için hata aramışsın resmen. Neyse oyun 10 milyondan fazla sattı da sizin gibiler yüzünden heba olmuyor.

Bir erken erişim oyununu incelemek veya hatalarını yazmak bana saçma geliyor.

Bayağı erken, 9 yılı geçti.
1 yıldır da erken erişimde.
Boş bir inceleme olmuş. Oyunun iyi ve değişen yönlerini görmektense kötülemek için hata aramışsın resmen. Neyse oyun 10 milyondan fazla sattı da sizin gibiler yüzünden heba olmuyor.

Öncelikle üslubunu düzelt!

Oyunun iyi yönleri ne mesela? Lord'ları bulamamak, barıştığın Lord'un tekrar savaş açması, askerlerinin merdiven çıkamaması, hile sistemini sadece envantere doldurmaları (envantere her tıkladığında 5 saniye bekliyorsun), zırh ve silahların Warband' dekinden kötü olması.

Tek olumlu yanı grafik olmuş onun haricinde bir şey göremedim.

Bayağı erken, 9 yılı geçti.
1 yıldır da erken erişimde.

Öncelikle üslubunu düzelt!

Oyunun iyi yönleri ne mesela? Lord'ları bulamamak, barıştığın Lord'un tekrar savaş açması, askerlerinin merdiven çıkamaması, hile sistemini sadece envantere doldurmaları (envantere her tıkladığında 5 saniye bekliyorsun), zırh ve silahların Warband' dekinden kötü olması.

Tek olumlu yanı grafik olmuş onun haricinde bir şey göremedim.
Hocam siz salın o arkadaşı ilk mesajı böyle olan insanlar genelde boş oluyor zaten.

Hocam Cyberpunk 2077'de aynı şekilde geliştirildi ve gördüğüm kadarıyla Cyberpunk 2077'yi buglu diye eleştirmişsiniz.

Buglı diye değilm 300 TL verdiğimiz oyunu açmak için 4 kere tıklıyoriz 3'ünde oyun çöküyor. Daha şahsen bug görmek kısmet olmadı. Ayrıca o oyunda Bannerlord gibi 8 yılda yapıldı. Enazından MB açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı