Mount and Blade II Bannerlord incelemesi

Oyun zorlaşmış mı ilk çıktığı zamana göre çünkü ilk çıktığı zaman oynamaya başladım 2.5m param vardı kısa sürede şu an 800.günümdeyim hiç param + ya geçmiyor hiçbir lord katılmıyor bana.

Turk oyunu diye objektif olamiyorsunuz. 9 senede warband den gelinen nokta buysa bunun adi basarisizliktir baska bir sey degil.

Ama oyunun guncel hali o kadar da kotu degil bence, sadece bekleneni vermekten cok uzak.

Oyun zorlaşmış mı ilk çıktığı zamana göre çünkü ilk çıktığı zaman oynamaya başladım 2.5m param vardı kısa sürede şu an 800.günümdeyim hiç param + ya geçmiyor hiçbir lord katılmıyor bana.

Oyun zorlaşmamış mantık hatası dolu, hileye zorluyorlar yani. Ticaret yapıyorsun 5'e aldığın ürünü 10'a satmaya giderken fiyatı daha düşebiliyor, görevlerden de adam akıllı para gelmiyor, zaten ordu savaşlarında askerler merdivenden çıkamıyor aşağıda ok ve mancınık yağmurunda ölüyorlar.

Doğru, Bannerlord'da güzel olan yönlerden biri ama oyun bu aşamada oynanmaz bence.

Warband yükledim hem hiç takılmadan donmadan oynanıyor, hem oyuna başladığım gibi 2114 Level Full oluyorum 🙂

Bannerlord'un görev sistemi iyi düşünülmüş ama 4 tane görev var.
Kervana eşlik etmek.
Sığınak basmak.
Satıcının ihtiyacı olan aleti, katırı getirmek.
Şehirden ürün kaçırmak.

Bunlardan başka doğru dürüst görev yok.

Bannerlord güzel oyun ama modları içine entegre etmeleri lazım.

Bunlar Warband'daki görevlerin aynısı.

Türk oyunu diye objektif olamiyorsunuz. 9 senede Warband'den gelinen nokta buysa bunun adi basarisizliktir baska bir şey degil.

Ama oyunun guncel hali o kadar da kotu degil bence, sadece bekleneni vermekten cok uzak.

9 sene değil belli bir süre kendi oyun motorlarını yapmaya uğraştılar ve bu süre az bir süre olmadığından oyunu yapmaya daha az süre kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı