Mount and Blade Warband en kolay asker terfi ettirme yolu

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Geçenlerde sancar handan görev aldım bana 6 tane kergit acemisi verip bunları kergit kargıcısı yapmamı istedi talim alanına gittim fakat çok zor rütbe atlıyor.
Bunun daha kolay yolu var mı? Bilgisi olan herkes cevap verse çok sevinirim yoksa sancar han bana iyi şeyler yapmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde sancar handan görev aldım bana 6 tane kergit acemisi verip bunları kergit kargıcısı yapmamı istedi talim alanına gittim fakat çok zor rütbe atlıyor.
Bunun daha kolay yolu var mı? Bilgisi olan herkes cevap verse çok sevinirim yoksa sancar han bana iyi şeyler yapmaz.

Geliştirmesi yapılacak askerleri ayrı bir rakama verip haydutlarla, çapulcularla vb. asker gruplarıyla savaşırkende herkesi durdurup okçuların ateşini keserek sadece bu birliği saldırtabilirsiniz.

Yeteneklerden talimci yeteneğini fulleyin. Çapulcularla savaşa girin.

Geliştirmesi yapılacak askerleri ayrı bir rakama verip haydutlarla, çapulcularla vb. asker gruplarıyla savaşırkende herkesi durdurup okçuların ateşini keserek sadece bu birliği saldırtabilirsiniz.

Peki lordum bunu nasıl yapacağım ?
İyi bir komutan birlik kaybını azaltır.

Zaten moralleri çok yüksek ordum için her şeyi yapıyorum.

Ne işe yarıyor.

Peki lordum bunu nasıl yapacağım?

Zaten moralleri çok yüksek ordum için her şeyi yapıyorum.

Ne işe yarıyor.

CTRL X bir hiledir ve envanter menüsünde yaptığınızda 1000 dinar sağlar. Asker menüsünde ise askerlerinize tecrübe sağlar. Warband'ı yıllar önce oynuyordum fakat hatırlarsam her birliğin üzerine bastığınızda birlik sınıfı yazıyor oradan yeni sınıf oluşturup emir verebilirsiniz savaştayken.
Benim tercihim hile yapmadan oynayıp daha zevkli olması ama görüşünüze karışamam. İyi sosyaller!

Yeni konular

Geri
Yukarı