Mount and Blade Warband mancınık nasıl üretilir?

Daha fazla  
Arkadaşlar ben Mount and Blade Warband'a yeni başladım ve 53 kişilik bir orduya sahibim ama kale kuşatmak istiyorum ve bunu daha kolay yapmak için mancınık üretmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Kuşatma aletleri native modunda mevcut değil. Yalnızca bazı kalelere saldırmak için varsayılan olarak 72 saat süren kuşatma kulesini üretebilirsiniz.

YouTube'da video gördüm orada mancınık vardı.
Oyunda mancınık diye bir şey yok. Sadece rampa merdiven ya da araba merdiven.
Ayrıyeten 53 kişilik bir orduyla kale kuşatsanız bile kaleyi alamazsınız.

Kaç kişilik bir ordu gerek?

@Mustafa_Yıldırım kaledeki asker sayısına ve asker gücüne göre değişir. Mesela bir kale düşüyor, kaleyi kazanan lord güçsüz bir lord ise 30-40 kişi bırakır. Bu kaleyi askerlere teslim olma seçeceğini sunarak savaşmadan kazanabilirsiniz.

Mesela kalelerde okçu çok ve ordunuz zayıf ise, sizi kaleye ulaşana kadar delik deşik ederler. Kale savunmasında en güçlü krallık Rodok Krallığı, kale kuşatmasında en güçlü krallık ise Nord Krallığı'dır.

Bu birliklerin askerlerini toplayarak savunmanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Mancılık kale kuşatmasında gözüküyor fakat kullanılmıyor.

@Mustafa_Yıldırım kaledeki asker sayısına ve asker gücüne göre değişir. Mesela bir kale düşüyor, kaleyi kazanan lord güçsüz bir lord ise 30-40 kişi bırakır. Bu kaleyi askerlere teslim olma seçeceğini sunarak savaşmadan kazanabilirsiniz.

Mesela kalelerde okçu çok ve ordunuz zayıf ise, sizi kaleye ulaşana kadar delik deşik ederler. Kale savunmasında en güçlü krallık Rodok Krallığı, kale kuşatmasında en güçlü krallık ise Nord Krallığı'dır.

Bu birliklerin askerlerini toplayarak savunmanızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Mancılık kale kuşatmasında gözüküyor fakat kullanılmıyor.
Anladım çok teşekkür ederim.

Kuşatma aletleri native modunda mevcut değil. Yalnızca bazı kalelere saldırmak için varsayılan olarak 72 saat süren kuşatma kulesini üretebilirsiniz.

Hangi modda mevcut?

Hangi modda bulunuyor bu mancınıklar. @@334155

Yeni konular

Geri
Yukarı