Mount & Blade Bannerlord alınır mı?

Sizce Mount & Blade ıı: Bannerlord alınır mı?

• Alınmalı

Oy: 84 54,9%
  • Alınmamalı

Oy: 23 15,0%
  • Kararsızım

Oy: 46 30,1%

• Oy verenlerin toplamı
    153
Eğer maddi açıdan rahatsan kesinlikle almalısın. Evet uzun bir bekleyişin ardından belki beklentilerin altında kaldı fakat başlı başına çok kaliteli bir oyun. Aynı zamanda çok sık güncelleniyor, buglar ve glitchler çok hızlı temizleniyor. Erken erişimde olmasına rağmen saatlerce oynatır. Yapımcı ekip oyuna yakın zamanda yeni içerikler ekleneceğini söyledi. Bilgisayarım kaldırsaydı kesinlikle alırdım.

Oyun cidden olmamış. 15 saatim var. Yapılacak hiçbir şey yok. Oyun çok eksik. Bir anda 3 krallık savaş açıyor, lordlar sizin hizmetinize girmiyor, görevler çok kötü. O kadar sinir oldum ki, hileyle bile oynayasın gelmiyor oyun o kadar rezalet. Optimizasyon leş. R5 2600 ve RTX 2060 ile 120 vs 120 saavşlarda 60 FPS'e kadar düşüyor. Kod yazmayanlar bundan anlamaz diyorsunuz, evet doğru. Fakat 8 yılda bu ekip istese Bannerlord'u daha iyi şekilde çıkarabilirlerdi. Bence Erken Erişim'e koymalarının sebebi ellerinde mali kaynak kalmamış olması. Aynı anda hem oyun yapmaya, hem de oyun motoru yapmaya kalkarlarsa sonu bu. CS:GO operasyonundan gelen parayla aldım oyunu, fakat o para olmasa hayatta almazdım. Şu anda Warband, ve hatta WFAS daha iyiydi.
15 saat oynadın ve yapacak şeylerin bitti mi? Oyuna sallamak için fırsat kolluyorsunuz.. neredeyse 100 saatim olmak üzere hala yapacak şeylerim bitmedi.. Lordlar hizmetinize girmiyor diyorsun daha henüz 15 saat oynamışsın bir zahmet girmesin.. Oyunu daha doğru düzgün oynamadan her şeye çok kötü diyebiliyorsunuz. Yazdığın bütün sayıda tek katıldığım yer optimizasyonun kötü olması 120vs120 de olmasan 500vs500 e girdiğimde takılmalar oluyor.

Son düzenleme:
15 saat oynadın ve yapacak şeylerin bitti mi? Oyuna sallamak için fırsat kolluyorsunuz.. neredeyse 100 saatim olmak üzere hala yapacak şeylerim bitmedi.. Lordlar hizmetinize girmiyor diyorsun daha henüz 15 saat oynamışsın bir zahmet girmesin.. Oyunu daha doğru düzgün oynamadan her şeye çok kötü diyebiliyorsunuz. Yazdığın bütün sayıda tek katıldığım yer optimizasyonun kötü olması 120vs120 de olmasan 500vs500 e girdiğimde takılmalar oluyor.
İsimleri hariç farklı hiçbir şeyi olmayan kale ve şehirleri fethetmek dışında yapacak ne buluyorsun 100 saat sonunda bana da önerir misin ?

İsimleri hariç farklı hiçbir şeyi olmayan kale ve şehirleri fethetmek dışında yapacak ne buluyorsun 100 saat sonunda bana da önerir misin ?
Demircilik ile istediğim tarzda silahlar üretiyorum. Ticaret ile bir şehirden mal alıp başka bir şehirde satıp kar veya zarar ediyorum. Gerçekçi modda oynayıp 100 kişilik askerimle 80-90 kişiye yenildiğimde save dosyama dönmüyorum. Askerlerimle sesli komut vererek yönetmek bile ayrı zevk veriyor(mod ile sağlanıyor). Bütün krallıkları devirmek için çabalıyorum. Düşmanlarımın Lordlarına rüşvet verip kendime çekiyorum vb. bunun gibi kendime yapacak çok şey buluyorum.

Firmaya 8 yıl verilmesinin sebebi adamların oyun yapmasını öğrenmesi.Adamlar warband'ın tutacağını bile düşünmez iken oyun tuttu ve herkes bannorlord istedi ve yapımcılarda yapmaya oturdu grafik motorunu değiştirdiler uymayınca baştan yapmak zorunda falan kaldılar yani en azından firma oyun yapmayı öğrendi bu bile bir başarıdır benim için ve oyundaki buglar glitchler düzenlenirse optimizasyonu güzelleştirilirse oyun oynanır.Fakat şuanlık oyuna para vermeye gerek yok diye düşünüyorum beklemekte fayda var.Saygılar.

Warband oynamadım bir süredir bannerlord oynuyorum ve yapacak şeyim bitmiyor ben çok sevdim oyunu bide Türkler yapmış gerçekten gurur verici

Geri
Yukarı