Mount & Blade II: Bannerlord krallık kurma sorunu

JanerKabardey

Hectopat
Merhabalar. Oyundaki bir bug mıdır bilemedim fakat krallık kurmak için 3 bayrak parçasını birleştirdim ve her şeye sahibim fakat görevde sahip olmam gereken kutucuk (yerleşim yerine sahip olma kutusu) boş fakat ben sahibim. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Kadının isteği imparatorluktan bir yerleşke. Adamın ise rastgele bir yerleşke ile oluyor. İkisine de gidip görevi alabiliyorsun. Ondan sonra bir bug müdavimliği söz konusu şu an. Şahsen bende hangi tarafı seçersem seçeyim diğer taraf komplo kuruyor diyor ve saatlerce oynamama rağmen hiçbir komplo göremiyorum öylece kalıyor. Yeni bir pack daha yayınlanmış 1.0.7'diye ve açıklamalarda çözdüklerini söylemişler ama maalesef çözüm yok hata devam ediyor. Bug'lar bitene kadar bize eziyet devam.

Durum öyle değil hem İstiana'nın hem Arzagos'un görevlerini yapın. Yani hem imparatorluktan hem rasgele imapartorluk dışı bir yerden yerleşkeye sahip olun, görevi geçiyorsunuz. Ben ise komplo görevinde yoldaşlarımın şehrin dışında kilitli kalmasından dolayı geçemiyorum, erken erişim oyunu aldığımız için katlanıcaz...

bende de öyle sadece desteleme var kurma yok
Şuan bende de öyle çözebilen var mı boşuna oynamadım herhalde oyunu lütfen destek verebilecek çözümü bilenler yardımcı olsun. Kadını ve erkeği 2 sini de denedim sadece destekleme butonu aktif
1622382510603.png

1622384059936.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı