Mount & Blade Warband dövüşümü nasıl iyileştiririm?

Seraelas

Centipat
Mount and Blade Warband'ı uzun süre önce aldım ve şu an 90 saatim var, oyunda zorluk seçimi yaparken normal zorluk olduğunu fark ettim, normale çektim(aldığımız hasarları) şu anda tek yiyorum, onun yanı sıra 3 v 1 fightlarda at üzerinde değilsem hiçbir şansım olmuyor, nasıl kendimi geliştirebilirim? Belirli teknikleri var mı?

Yapay zekanın sürekli etrafında dönünce sapıtıyor. Bu arada 3v1'de neden adamların üzerine gidiyorsun? Geri geri gel onlar senin için tek sıra oluyor zaten :D

Düşmanların etrafında dolaşıp onları ip gibi sıraya dizebilirsen diz. Daha sonra sıra sıra kesebilirsin.

İlk önce ne tarz silah kullanıyorsun. At üstünde isen kargı tek el kılıç ve kalkan kullanabilirsin. Piyade isen tek el kılıç kalkan ok yay kombinasyonu yaparsın geriye doğru kaçarsın ve tek atabilen bir yayın var ise sana yaklaştığında vurmak için kalkana sığınmayı bırakıyor o anda tek atabilirsin kafadan.

Arka arkaya koş yapay zeka tek sıra hazır ol oluyor. Kesersin. Ben bu taktikle 150 kişiyi tek başıma kestim. Sana tavsiyem uzun battal kılıç.

Mount and Blade Warband'ı uzun süre önce aldım ve şu an 90 saatim var, oyunda zorluk seçimi yaparken normal zorluk olduğunu fark ettim, normale çektim(aldığımız hasarları) şu anda tek yiyorum, onun yanı sıra 3 v 1 fightlarda at üzerinde değilsem hiçbir şansım olmuyor, nasıl kendimi geliştirebilirim? Belirli teknikleri var mı?

Steam adınız ne birlikte oynarız.

1 kişi 60-40 zırh ile 50 gücü olan çift elli kılıç ile 220 kişi kestim hilesiz yapay zeka çok kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı