Mount & Blade Warband Komut Verme Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

İbrahim Türk

Hectopat
Muharebe sırasında orduma komut veremiyorum. Tuşlara bastığım halde grubu seçemiyor ve komutu versem de işlemiyor. Biraz hile kullandım bir alakası var mıdır? Var ise nasıl düzeltebilirim?

Muharebe sırasında orduma komut veremiyorum. Tuşlara bastığım halde grubu seçemiyor ve komutu versem de işlemiyor. Biraz hile kullandım bir alakası var mıdır? Var ise nasıl düzeltebilirim?

Kanka aynı sorun bende wardı zaten onun için buradayım bir çözüm arıyordum neyse işte baktım buradan olmaycak oyuna döndüm, oyunda ben evliyim ve eşimle birlikte savaşıyorum onun skilleri maxladım bayağı iş görüyor para da almıyor neyse işte o benim grubumdayken ordu ona fixleniyor emir almıyor senden onu geri saraya gönderdim sorun gitti.

Komut verememe hatası bende de var. Bu kaydımdan önceki her kaydımda Crack'li oyunumda hilenin dibine vururdum ama sadece şimdi bu sorun çıktı.
Sorunum tam olarak, oyunun varsayılan olarak tüm birlikleri seçerek muharebeye başlatması ayarının, bende varsayılan olarak kimseyi seçmemesi. M (Harita) basarak tüm birimleri manuel seçip, sadece mini haritada komut verebiliyorum. Bu nasıl bir hatadır arkadaş. :)

Geri
Yukarı