Mouse, kulaklık, klavye, mouse pad önerisi

Bu bütçede çok zor. 700TL Aqua Control Plus wave, 1K DeathAdder V2 desek 18 cm civarı el için, en ucuz 1,5K ikinci elde BlackShark V2 X desek daha klavye almadan 3,2K oldu bütçe. Ucuz ekipman almak hem kullanım deneyimi açısısdan hem de uzun kullanımda sorun yaratır. Bütçe çıkabilirsrniz ileride ya da parça parça alıp daha fazla bütçe ayırabilirseniz daha iyi olur. Bu arada kesinlikle Gamepower Game Booster yok Rampage yok A4 cart curt gibi çöplere bir kuruş vermeyiniz.

Setini kurdum yukarıda cilop gibi öneririm o seri.

Kulaklıklar 1000 TL'den başlıyor kanka kulaklığı karıştırma ondan öyle diyeyim ben kendi kulaklığım 5400 TL hepsine çok zam geldi bütçeni artırman lazım.

Gamepower'a 1400 lira vermem.

Hocam inanın ucuzdan pahalısı yok klavye tarafında. 4 ay sonra Gamepower klavyem bozuldu diye konu açmamak için en az 700-800 gözden çıkarmanız lazım.

Redragon'un 700 liralık modellerinden alsam?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240106_163400_Chrome.jpg
    Screenshot_20240106_163400_Chrome.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 8
Maksimum 700 ayırabilirim klavye için.
Hocam özelden bir yerden konuşabilsek daha iyi anlatırdım fakat en uygun bütçede en iyi cihazları yazayım buraya hemen. Klavye için gateron switch bir cihaz çok iyi olur. Bu bütçede ikinci elde gk61 ve mz60 var. Kulaklık olarak en alt cihaz olarak black shark v2x öneririm cünki daha altından birşey anlamazsınız en alt kalite limiti blackshark v2 x şuan kullanıcı deneyimi açısından. Mouse pad sıradan bir 80x30 pad olabilir şayet bu bütçede x markası y markası fark etmiyor. Mouse olarak deathadder essential olabilir razer cobra olabilir düşük bütçede fakat 2k bütçede bu seti kullanıcı deneyimini gözeterek kurmak çok zor.

Hocam özelden bir yerden konuşabilsek daha iyi anlatırdım fakat en uygun bütçede en iyi cihazları yazayım buraya hemen. Klavye için Gateron Switch bir cihaz çok iyi olur. Bu bütçede ikinci elde GK61 ve MZ60 var. Kulaklık olarak en alt cihaz olarak Black shark v2X öneririm çünkü daha altından bir şey anlamazsınız en alt kalite limiti BlackShark V2 X şu an kullanıcı deneyimi açısından. Mouse pad sıradan bir 80x30 pad olabilir şayet bu bütçede X markası y markası fark etmiyor. Mouse olarak DeathAdder Essential olabilir Razer cobra olabilir düşük bütçede fakat 2K bütçede bu seti kullanıcı deneyimini gözeterek kurmak çok zor.

Kulaklık şimdilik çingene markası ile idare edip 1-2 aya değiştirmeyi kalanları iyi bir şey almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı