Mouse kutusunun arkasındaki seri no aşındı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wörp

Centipat
Yer
Kanada
Daha fazla  
Meslek
Kebapçı
Selam arkadaşlar. 2 yıl önce inca mouse almıştım. Sol tık ara sıra basmıyor ben de aklıma gelmişken garantisi devam ediyor mu diye baktım 1 ayı kalmış. Sorun şu ki mouse kutusunun arkasındaki seri no birazı silinmiş. Silinen yerde ne yazdığını biliyorum.

Mod abiler seri no paylaşmam benim için sıkıntı olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20220814_152436.jpg
    IMG_20220814_152436.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 53
Barkodu okuttuklarında da o seri noya erişiliyor diye biliyorum.

Yani ne olacak, gönderebilir miyim garantiye?
Bana kalırsa gönderebilirsin. Çünkü barkod okutulduğunda o seri numarasına ulaşılıyor elle girilmiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin içinin rahatlamasını istersen.

Bana kalırsa gönderebilirsin. Çünkü barkod okutulduğunda o seri numarasına ulaşılıyor elle girilmiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsin içinin rahatlamasını istersen.

Hocam Discord'unuz veya iletişime geçebileceğim bir yer var mı bir sorum var uzun ama. Garanti ile alakalı. Buradaki insanlara saçma gelebilir. Eleştiri kaldıramam.

Yasak hocam. Buradan sorun.

Yasak hocam. Buradan sorun.
Ben fareyi N11'den aldım. Garanti için N11'deki satıcıya mı yoksa incanın kendi web sitenden biri ile mi iletişime geçmem gerekiyor veya garanti belgesinde yazan yere mi?

Ben fareyi N11'den aldım. Garanti için N11'deki satıcıya mı yoksa incanın kendi web sitenden biri ile mi iletişime geçmem gerekiyor veya garanti belgesinde yazan yere mi?
N11 ile iletişime geçmeyi deneyin. Onlar yönlendirme yaparlar.
Forumun amacı linclemek değil, düzgün sorulara cevap vermek 🙂

N11 ile iletişime geçmeyi deneyin. Onlar yönlendirme yaparlar.
Forumun amacı linclemek değil, düzgün sorulara cevap vermek 🙂

Teşekkür ederim.

82 TL istediler vermedim garantiye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı