Mouse, Mouse Pad, Kulaklık stant Önerisi

Bütçe
800

furkii06

Hectopat
Daha fazla  

Mouse pad hariç diğerlerini meraktan alıyorum. Önerebileceğiniz ürünleri bekliyorum. Bütçe 900'ü geçmemeye çalışıyorum.

Hocam ilk başta SteelSeries RGB Mouse Pad bende de var. Farklı markalar olsa da bir şey değişeceğini sanmıyorum. Eğer elinizi ve mouse tutuşunuz sürekli masaya dayanıyorsa RGB şeritleri sizi rahatsız edebilir beni etmişti 4 yıldır kenarda duruyor kullanmıyorum haberiniz olsun. Diğer türlü herhangi bir önerim vs. yok.

Yani çok mantıklı bir üçleme olmamış. Mouse pad için sırf LED'e o kadar ödememeni tavsiye ederim. Burada önemli olan mouse bence.

Fare konusunda 400 liraya kadar daha iyi alternatifler bulunabilir. Arkadaşlar önersinler.
Çekmece olduğu için masaya monteli tutucu alamayacağım ama mouse pad aklıma yattı.
Linkini eklediğim mouse markasının klavyesini almıştım ve beğenmiştim. Trust markası kalitesiz diyorlar. Ben farelerin hep ortasını bozuyorum :D.
Hocam ilk başta SteelSeries RGB Mouse Pad bende de var. Farklı markalar olsa da bir şey değişeceğini sanmıyorum. Eğer elinizi ve mouse tutuşunuz sürekli masaya dayanıyorsa RGB şeritleri sizi rahatsız edebilir beni etmişti 4 yıldır kenarda duruyor kullanmıyorum haberiniz olsun. Diğer türlü herhangi bir önerim vs. yok.
RGB fark etmez ya, ben o fiyata RGB bulamadığım için aklıma yatmıştı. Genellikle ışık kapalı takılıyorum, bazen de işe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı