Mouse Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Kuara
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 5B

Kuara

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpress'ten tabi ki marka bulmak zor. Geneli çinde merdiven altında yapılan ürünler. Ben ordan sadece telefon kılıfı almayı doğru buluyorum. Benim için performans önemli değil görünüş diyorsan sonuçta 5 dolar alınabilir.

kardeşim biraz daha paranı biriktir Logitech G300 al kendim kullanıyorum ve muhteşem bir mouse. Kullanıcı arayüzü çok kolay ve kullanışlı. 50-70 lira arasında fiyatı.

Hemen hemen tüm markalar Çin'de üretim yapıyor ama, Aliexpress'den belirttiğiniz modeller en düşük kalitede üretilen, muhtemelen CE sertifikası bile olmayan (var gibi görünse de sahte olan), kanserojen materyaller içeren ürünler. Mouse, bilgisayarda en çok dokunacağınız parça, hem kullanım zevkinizi hem de sağlığınızı riske atmamak için, giriş seviyesi bile olsa en azından A4 Tech gibi markalara yönelin, bu markaların da 20-30 TL'ye iş görecek modelleri var: A4 Tech N600X-1, D-810FX-1 vb...

Mouse'ların görünüşleri hoşuma gitti aslında. Bu modellerde kaliteli mouse varmı ?

Amacım çok pahalı olmayan görünüşü güzel bir mouse almak. Senin attığın Razer bence güzel değil görünüş olarak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı