Mouse tercihinde sizce hangisi?

• Konuyu başlatan BKLI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 558
Evet dav2 Pro 1KHz, konu sahibi dermoshark m3s için 2KHz demiş.

El boyutun ve tutuş biçimin nedir?

Palm grip el ölçülerimi bilmiyorum yarın atabilirim ama o kadar büyük elim yok sadece parmaklarım kalın yaş16.

VGN Dragonfly F1 Pro Max'e de bakabilirsin ama stoku kalmamış:

F1 Pro stokta o nasıldır bir de bunun dangılı ayrı satılıyor yanılmıyorsam.

Bu nasıldır acaba.

Son düzenleme:
Palm grip el ölçülerimi bilmiyorum yarın atabilirim ama o kadar büyük elim yok sadece parmaklarım kalın yaş16.

F1 Pro stokta o nasıldır bir de bunun dangılı ayrı satılıyor yanılmıyorsam.

Bu nasıldır acaba.

DAV3 56 gram ve kablolu hocam, eliniz büyükse ve palm tutuyorsanız tercih edilebilir. Pro ve Pro Max'in farkı kablosuz kullanım süresi, (Pro Max = 130 saat, Pro = 65 saat) fareyi aldığınızda 1KHz olarak çalışıyor dongle ile 4KHz olarak kulanılabiliyor, bu da dongle linki:

Dav3 56 gram ve kablolu hocam, eliniz büyükse ve palm tutuyorsanız tercih edilebilir. Pro ve Pro Max'in farkı kablosuz kullanım süresi, (Pro Max = 130 saat, Pro = 65 saat) fareyi aldığınızda 1KHz olarak çalışıyor dongle ile 4KHz olarak kulanılabiliyor, bu da dongle linki:

Dangılı ile beraber neredeyse daethadder V3 Pro fiyatına geliyor F1 Pro

Bir de bu V3 dangılsız 8K Hz'e çıkabiliyor mu?

Dangılı ile beraber neredeyse daethadder V3 Pro fiyatına geliyor F1 Pro

Bir de bu V3 dangılsız 8K Hz'e çıkabiliyor mu?
Kablolu DAV3 evet, zaten kablolu bir mouse dongle'a ihtiyacı yok

Sizce kablolu dav3 mü yoksa Darmoshark m3s mi?
Kablolu olması beni düşündürüyorda.

Sizce kablolu dav3 mü yoksa Darmoshark m3s mi?
Kablolu olması beni düşündürüyorda.

Ben uzun zamandır kablolu kullanıyorum ve size kablosuz öneriyorum, yeni masamda kablo dert oluyor bana. Bir de M3s yerine M3 daha mantıklı gibi, dilerseniz XM2we de bakabilirsiniz. Ben size M3 öneriyorum.

Peki hocam M3 4K Hz almak mantıklı olur mu fiyat farkına değer mi?

Ben uzun zamandır kablolu kullanıyorum ve size kablosuz öneriyorum, yeni masamda kablo dert oluyor bana. Bir de M3s yerine M3 daha mantıklı gibi, dilerseniz XM2we de bakabilirsiniz. Ben size M3 öneriyorum.

Peki hocam M3 4K Hz almak mantıklı olur mu fiyat farkına değer mi?

Kesinlikle değer. Isterseniz siyah-yeşil ve beyaz mavi seçeneklerine de bakabilirsiniz:

Kesinlikle değer. Isterseniz siyah-yeşil ve beyaz mavi seçeneklerine de bakabilirsiniz:

Siyah-yeşil uyumu bayağı iyi duruyor mouse şimdiden içimi ısıttı.

Geri
Yukarı