Mouse ve klavye bağlantısının kopması

Ayberkygn

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar daha 2 gün öncesine kadar böyle bir problemim yoktu. Anakartım Gigabyte B450M-H, klavyem Kemove Snowfox, mouse G300s. Oyun oynarken veya normal internette dolaşırken aniden mouse gidiyor, ışıkları da sönüyor ve direkt bağlantısı kopuyor. Ama böyle dakikada 15 kere falan, 1 saniyelik takılmalar. Klavyede ise 4-5 dakikada bir gidip geliyor. Sürücüler güncel olmadığından olabilir diye düşündüm, bütün güncellemeleri yaptım. USB portları değiştirdim ama düzelme olmadı. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyede dünden beri sıkıntı yok şu an sadece farede oluyor farede böyle bir problem olma ihtimali var mıdır acaba? Bütün portları denedim lakin fare hep aynı ve maalasef başka farem veya klavyem yok denemem mümkün değil gibi.

Klavyede dünden beri sıkıntı yok şu an sadece farede oluyor farede böyle bir problem olma ihtimali var mıdır acaba? Bütün portları denedim lakin fare hep aynı ve maalasef başka farem veya klavyem yok denemem mümkün değil gibi.

Arkadaşlarının bilgisayarına takabilirsin ya da televizyona tak dene.

Dostum aynı mouse de aynı sorunu 4 gündür yaşıyorum format falan attım hiç nafile son durum nedir sende bir çözüm var mı?

Reis bende format attım vallaha bütün sürücüleri falan güncelledim gene olmadı boşuna tüm PC'yi resetledim maalasef senin farende aynı mı?
Arkadaşlarının bilgisayarına takabilirsin ya da televizyona tak dene.

Yakın çevrede bilgisayarı olan birisi yok televizyonda Smart TV değil bilmiyorum ne yapacağım?

Reis bende format attım vallaha bütün sürücüleri falan güncelledim gene olmadı boşuna tüm PC'yi resetledim maalasef senin farende aynı mı?

Yakın çevrede bilgisayarı olan birisi yok televizyonda Smart TV değil bilmiyorum ne yapacağım?

Evet aynı fareyi kullanıyorum ve tıpatıp aynı sorunu yaşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı