MSI 27" Optix MAG274QRF-QD vs Dell 27" S2721DGFA

ludeks

Kilopat
MSI 27" Optix MAG274QRF-QD
Dell 27" S2721DGFA.

Selam, iyi sosyaller. Hangisi tercih edilmeli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dell 27" S2721DGFA.

Ben 274qrf düşünüyorum kendim için.

Dell 27" S2721DGFA.

Hocam bir de fiyatları aynı değil farkındasınız değil mi? MSI 10500 civarı Dell 7000.

İkisi de Quantum Dot denilen filtre kullanıyor yani Nano IPS falan hikaye ikisi de benzer özelliklerde renk gamutu olarak. Aynı şekilde HDR 400 olayı da yalan FALD teknolojisi yoksa LCD'lerde HDR çöp gibi gözükür, HDR desteklemese bile sorun değil bu açıdan zaten HDR gösterecek panel özelliği yok. Tepkime süreleri de iyi ikisi de alınabilir. MSI'ın paneli siyahları biraz daha iyi gösteriyor kontrast oranı biraz daha yüksek. Bunun dışında LG 27GP850 modeli var o da düşünülebilir. Ya da daha ucuza MAG274QRF de olur arada fazla fiyat farkı varsa.

İkisi de Quantum Dot denilen filtre kullanıyor yani Nano IPS falan hikaye ikisi de benzer özelliklerde renk gamutu olarak. Tepkime süreleri de iyi ikisi de alınabilir. MSI'ın paneli siyahları biraz daha iyi gösteriyor kontrast oranı biraz daha yüksek. Bunun dışında LG 27GP850 modeli var o da düşünülebilir. Ya da daha ucuza MAG274QRF de olur arada fazla fiyat farkı varsa.
274qrf ile arasında 3500 TL var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı