MSI 3060 Gaming X'den 3070 Eagle'a geçilir mi?

Güvenilir gelmiyor 2. el almak. Ama 2. el ile fiyat farkı çokmuş gerçekten. Şu an kafam iyice karıştı.
Sizle aynı düşünüyordum zamanında ama sonradan araştırarak kutu, fatura ve garantisi tam ve az kullanılmış bir kartı almakla sıfır almanın hiçbir farkı olmadığını anladım ve aradaki fiyat farkı da cidden fazla. Satıcı kişilere sorun hocam kutusu garantisi faturası tam mı diye. Testleri varsa onları isteyin kartın detaylı fotoğraflarını çekmesini isteyin. Kutu fatura garanti tam ve az kullanılmış bir kart denk getirirseniz zaten sorun yaşama ihtimaliniz sıfır. Yurtdışı kartlarına bakmayın.

Sizle aynı düşünüyordum zamanında ama sonradan araştırarak kutu, fatura ve garantisi tam ve az kullanılmış bir kartı almakla sıfır almanın hiçbir farkı olmadığını anladım ve aradaki fiyat farkı da cidden fazla. Satıcı kişilere sorun hocam kutusu garantisi faturası tam mı diye. Testleri varsa onları isteyin kartın detaylı fotoğraflarını çekmesini isteyin. Kutu fatura garanti tam ve az kullanılmış bir kart denk getirirseniz zaten sorun yaşama ihtimaliniz sıfır. Yurt dışı kartlarına bakmayın.

Dedikleriniz çok mantıklı geldi ama o kadar düşük fiyata bulunuyorsa bu ekran kartları ben daha 0 ekran kartı almam 😂

Sizle aynı düşünüyordum zamanında ama sonradan araştırarak kutu, fatura ve garantisi tam ve az kullanılmış bir kartı almakla sıfır almanın hiçbir farkı olmadığını anladım ve aradaki fiyat farkı da cidden fazla. Satıcı kişilere sorun hocam kutusu garantisi faturası tam mı diye. Testleri varsa onları isteyin kartın detaylı fotoğraflarını çekmesini isteyin. Kutu fatura garanti tam ve az kullanılmış bir kart denk getirirseniz zaten sorun yaşama ihtimaliniz sıfır. Yurt dışı kartlarına bakmayın.

Baktım biraz sahibindene ama güvenip almak bayağı zor olacak benim için. Riski çok. Olduğum şehirde de neredeyse hiç satan yok. Yani bayağı zor gibi bulup almak. Sizce şu an 3070 Eagle'a geçilir mi? Sıfırı için konuşuyorum. Performans farkı olur mu? MSI 3060 Gaming X ile?

Son düzenleme:
Dedikleriniz çok mantıklı geldi ama o kadar düşük fiyata bulunuyorsa bu ekran kartları ben daha 0 ekran kartı almam 😂

Baktım biraz sahibindene ama güvenip almak bayağı zor olacak benim için. Riski çok. Olduğum şehirde de neredeyse hiç satan yok. Yani bayağı zor gibi bulup almak. Sizce şu an 3070 Eagle'a geçilir mi? Sıfırı için konuşuyorum. Performans farkı olur mu? MSI 3060 Gaming X ile?
Tabi ki olur 3060 ile 3070 arasında performans farkı çok.

Tabii ki olur 3060 ile 3070 arasında performans farkı çok.

Ryzen 5 5600X MSI B550M Pro 16 GB RAM kasa da Sharkoon TG5 Pro RGB SHP650 V2 650W 80 Plus. Ekran kartım çok temiz iyi bir fiyata satabileceğimi düşünüyorum. 11500 o ekran kartına geçmeli miyim sence?

3060'dan 3070'e geçersen performans farkını hissedersin ama yerinde olsam 4000 serisi bir kart almak için uğraşırdım 4000 serisinde ki DLSS 3 Game changer rolünde DLSS 3 çok yaygınlaşırsa ki öyle olacağı konuşuluyor DLSS 2 uzun vadede esamesi kalmaz.

Geri
Yukarı