MSI 5700 XT Oyunlarda Renk Titremesi Sorunu

robinhood94

Hectopat
MSI 5700XT Blower model kullanıyorum. CS GO ve PUBG gibi oyunlarda böyle hafif bir parlama oluyor (videoda ekledim ama telefonum kötü umarım anlarsınız demek istediğimi) ve oyun takılıyor ara ara FPS düşüşü değil. Ve bir dı dı dıtt sesi geliyor. Temiz Windows kurdum, BIOS güncelledim, temiz sürücü kurdum ve sıcaklık için undervolt falanda yaptım ama bu sorun geçmedi. Her oyunda olmuyor mesela forizon 4'te oyun yağ gibi akıyor ama menüde yapıyor onda da. Video izlerken webde gezinirken sorun yok, sizce sorun ne olabilir? Kart arızalı olabilir mi?

böyle ses çıkıyor arkadaşlar bir de:

Bu ses neden çıkıyor olabilir bu ses sadece oyunlara girince oluyor ve ardından takılma başlıyor.

Sol tarafa duvara bakarak anlayabilirsiniz demek istediğimi umarım sorunu.

Sanki ışık patlıyor gibi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama ben sorunu 2 gün önce çözdüm. Bende yabancı forumlar aracığıyla çözdüğüm için, size aktarma isteği duydum (tam çözüm bulamamışlar ama ipuçları sayesinde başka bir yol izleyerek kendim buldum). Aynı karttan bende de var. Yapmanız gereken tek şey, 19.12.1 sürümünü indirmek. İndirdikten sonra FreeSync açacaksınız, global ayarlardan gelişmiş senkronizasyonu aktif edeceksiniz ve performans moduna alacaksınız. Benden başka çözebilen yok, lütfen elinizden geldiği kadar bunu paylaşın ve mağdur olan herkes yeni bir stabil güncellemeye kadar bunu kullansın. Yaşadığınız durum Brightness flickering. Kesinlikle çözecektir.
MSI 5700XT Blower model kullanıyorum. CS GO ve PUBG gibi oyunlarda böyle hafif bir parlama oluyor (videoda ekledim ama telefonum kötü umarım anlarsınız demek istediğimi) ve oyun takılıyor ara ara FPS düşüşü değil. Ve bir dı dı dıtt sesi geliyor. Temiz Windows kurdum, BIOS güncelledim, temiz sürücü kurdum ve sıcaklık için undervolt falanda yaptım ama bu sorun geçmedi. Her oyunda olmuyor mesela forizon 4'te oyun yağ gibi akıyor ama menüde yapıyor onda da. Video izlerken webde gezinirken sorun yok, sizce sorun ne olabilir? Kart arızalı olabilir mi?

böyle ses çıkıyor arkadaşlar bir de:

Bu ses neden çıkıyor olabilir bu ses sadece oyunlara girince oluyor ve ardından takılma başlıyor.

Sol tarafa duvara bakarak anlayabilirsiniz demek istediğimi umarım sorunu.

Sanki ışık patlıyor gibi.

Bu ışık titre misini bende Apex'in karakter bekleyiş sayfasında yapıyor bariz olarak oyunun içinde yapmıyor kartım 1660 Super bundan önceki RX590'da aynısını yapıyordu takmıyorum ben şahsen ama bir çözümü varsa yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı