MSI RX 5700 XT ısınma sorunu

Garantiye gönder de sonuç ne çıkar bilmiyorum. Sonuçlanması da uzun sürer malum virüs meselesi. İade en temizi diyeceğim de cayma süreniz doldu. Siz garantiye verin sonuç belki değişim çıkar.

Degerler biraz yuksek gibi.5700 gaming x var bende 65 üzerini görmedim daha
Merhabalar. Bende de benzer sorun varda aynı ekran kartında. Sizin 65 derece görmemesi için herhangi bir şey yaptınız mı? Fan ayarı, voltaj ayarı filan gibi.Bende Martın ilk haftasında aldım. Rdr2 de 70-75 görüyordu. Breakpoint e geçtim bu ay. 77-81 arası sürekli. Fan hızını amd den arttırdım gerçi ama nasıl ne kadar olmalı bilmiyorum. Technopat videosu izlemiştim. Aynı ekran kartı sistem toplama ve oyun testini, 65 ortalama görüyordu. Benim sistem: Xigmatek Cockpit kasa-Asus x570 prime anakart-Msi rx5700 xt Gaming X ekran kartı-16 gb ram 1080p asus monitor.. Kasamda masanın yanında pencere kenarı. Üstte egzoz fan ile çözüm müdür? Vatandan aldım bende. Garanti verip sonra değişim olupta rtx serileri de almak istemiyorum(para bitti :))ki bariz bir sorun isterler muhakkak ,75-85 derecelere kadar normal derler, kasan havadar değil derler..vs diye korkuyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200509_144747.jpg
    IMG_20200509_144747.jpg
    784,1 KB · Görüntüleme: 38
Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı