MSI 970a-g46 ile Asus m5a97 Arasındaki Farklar Neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
MSI'ın kalitesine laf eden olmadı zaten ama 970 Yongasetli anakart sınıfına baktığımız zaman ASUS'un burada daha iyi bir iş çıkardığını görüyoruz. M5A97 hakikaten çok iyi bir anakart...

Askeri sınıf bileşenleri İntel mi hakediyor ?

ben böyle demedim.

Askeri sınıf bileşenler, bir Intel işlemci hak ediyor.

böyle dedim :)

MSI'ın kalitesine laf edildiği için söylemedim zaten, MSI beğendiğim bir marka olduğu için belirttim ve AMD işlemciler de askeri sınıf bileşen hak etmeli :) En azından FX-8150 i5 2500K'ya eşit yahu :D

EVO modelinde fazladan 1-2 giriş ve DIGI+ VRM bulunuyor bu sayede işlemciyi tek tuşla yüksek değerlere overclock edebiliyosun.. Aynı özellik EVO olmayandada var fakat onu TPU yapıyorum bildiğim kadarıyla oda çok ciddi değerlere ulaşamıyorsun sanırım. Çünkü ben TPU ile kendi işlemcimi en fazla 3.9'a OC edebildim. Ama anakarta suç atamam belki de işlemcimin çarpan kilidi kapalı ^^

@Mert Gürpüzer Haklısın :) başkalarının yorumları ile karıştırmış olabilirim.

Şahsen ben AMD sisteme MSI koymam. İntelde kesinlikle MSI kullanırım çünkü MSI Intel sistemler için yaptığı anakartlar güzel. AMD de pek beğenmiyorum. Sorunlu diyolar.

Daha önce kullandım ve en ufak bir sorun bile yaşamadım. Böyle şeyler yok artık... Bütün anakartlar inanılmaz sıkı testlerden geçiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı