MSI Afterburner Forza Horizon 4'te sıcaklıkları göstermiyor

Zaff

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Şu sıralar favori oyunum olan Forza Horizon 4'te MSI Afterburner açıkken diğer oyunların aksine sıcaklıkları göremiyorum. İşlemci ne durumda, ekran kartı kaç derece görmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Aynı durumu ben de yaşıyorum. Çözüm bulunursa diyerek buraya mesajımı park edeyim.

Microsoft, geçen sene aldığı önlemler çerçevesinde bütün 3. parti̇ yazılımları reddetme kararı aldı. Yani Forza Horizon 4'ü başlattığınız anda RAM taraniyor ve açık olan bütün "hook" tipi (yani başka bir exe'ye bağlanan) yazılımlar kapatılıyor.

Microsoft'un iddiası böyle yaparak hilecileri engellemek. Ama asıl yaptıkları şey Reshade, Afterburner gibi yazılımları engelleyip kontrolü oyunculardan alıp egoist yazılımcılara vermek. Çünkü ne oyunun crack'lenmesini engelleyebildiler ne de hilecileri.

Microsoft, geçen sene aldığı önlemler çerçevesinde bütün 3. parti̇ yazılımları reddetme kararı aldı. Yani Forza Horizon 4'ü başlattığınız anda RAM taraniyor ve açık olan bütün "hook" tipi (yani başka bir exe'ye bağlanan) yazılımlar kapatılıyor.

Microsoft'un iddiası böyle yaparak hilecileri engellemek. Ama asıl yaptıkları şey Reshade, Afterburner gibi yazılımları engelleyip kontrolü oyunculardan alıp egoist yazılımcılara vermek. Çünkü ne oyunun crack'lenmesini engelleyebildiler ne de hilecileri.
Anladım sağolun. Masaüstündeyim, nasıl en iyi cevap işaretlerim?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı