MSI Afterburner ile overclock yapmak

Qunefe

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, overclock yapmak için MSI Afterburner indirdim ancak kullanamıyorum çünkü ekran kartım yok ve işlemciden kullanıyor. Overclock'da sadece ekran kartına yapılmıyor diye biliyorum işlemcime ve öbür bileşenlerime overclock yapmak için MSI Afterburner kullanabilir miyim?
1619871311887.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, overclock yapmak için MSI Afterburner indirdim ancak kullanamıyorum çünkü ekran kartım yok ve işlemciden kullanıyor. Overclock'da sadece ekran kartına yapılmıyor diye biliyorum işlemcime ve öbür bileşenlerime overclock yapmak için MSI Afterburner kullanabilir miyim? Eki Görüntüle 1001703

Sizin ekran kartınız yok hem APU demeyin APU'lara o.c yapmak bazı anakartların BIOS'unda var overclock olmaz.
Ekran kartı işlemcinin içinde olduğu için.

1619872387521.png

Intel Extreme Tunning utilty ile yapacaktım ama böyle bir şey çıktı karşıma
''desteklenmeyen bir platforma yüklenmeye çalışıldı''

Sanırım desteklemiyor
intel xtu attempted to install on an unsupported platform - Google'da Ara bur
  1. Resmi Intel XTU'yu indirin
  2. Hatayı alana kadar açın ama kapatmayın
  3. Dosya Gezgini'ni 'C: \ ProgramData \ Paket Önbelleği'ne açın ve' xtu 'araması yapın' Intel_XtuInstaller.msi ',' XTUInstaller.msi 'veya benzeri bir şey arayın
  4. Güvenli bir yere kopyalayın (ör. Masaüstünüze veya Belgelerinize)
  5. CMD'yi .msi dosyasını kopyaladığınız dizine açın (Bunu otomatik olarak yapmak için adres çubuğuna cmd yazabilirsiniz) ve şunu yazın: msiexec /i Intel_XtuInstaller.msi DISABLEPLATFORMCHECK=1
  6. Dizüstü bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor, aksi takdirde 'sürücüler mevcut değil' satırında bir hata alırsınız (bana güvenin denedim) buraya bakın

1619874248643.png

Sanırım desteklemiyor
  3. Dosya Gezgini'ni 'C: \ ProgramData \ Paket Önbelleği'ne açın ve' xtu 'araması yapın' Intel_XtuInstaller.msi ',' XTUInstaller.msi 'veya benzeri bir şey arayın
  4. Güvenli bir yere kopyalayın (ör. Masaüstünüze veya Belgelerinize)
  5. CMD'yi .msi dosyasını kopyaladığınız dizine açın (Bunu otomatik olarak yapmak için adres çubuğuna cmd yazabilirsiniz) ve şunu yazın: msiexec /i Intel_XtuInstaller.msi DISABLEPLATFORMCHECK=1
  6. Dizüstü bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor, aksi takdirde 'sürücüler mevcut değil' satırında bir hata alırsınız (bana güvenin denedim) buraya bakın
Sanırım desteklemiyor
  3. Dosya Gezgini'ni 'C: \ programdata \ paket önbelleği'ne açın ve' XTU 'araması yapın' ıntel_xtuınstaller. MSI ',' xtuınstaller. MSI 'veya benzeri bir şey arayın
  4. Güvenli bir yere kopyalayın (ör. Masaüstünüze veya belgelerinize)
  5. CMD'yi. MSI dosyasını kopyaladığınız dizine açın (bunu otomatik olarak yapmak için adres çubuğuna CMD yazabilirsiniz) ve şunu yazın: Msiexec /i ıntel_xtuınstaller. MSI dısableplatformcheck = 1

Desteklemiyor değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı