MSI Afterburner sıcaklık limiti açılmıyor

Berat Keskin

Decapat
MSI Afterburner üzerinde overclock işlemi yapmak için araştırma yapıyordum izlediğim videolarda sıcaklık limiti açık olarak gözüküyor ama bende kapalı bunu aktif etmenin bir yolu var mı? Veya sistem kendisi uygun sıcaklık limitini otomatik olarak mı koyuyor?

Ekran kartınızın modeli nedir? Belki de ek güç bağlantısı olmadığı için açamıyor olabilirsiniz :) Bende GT730 var ve dediğiniz ayar bende de açılmıyor. Yukarıdaki arkadaşlar da Oyun içindeki sıcaklıkları nasıl açacağını söylemişler.
aradığım cevap işte bu r7 240 kullanıyorum ve ek güç girişi yok. peki ben overclock yaparken bu değerler otomatik olarak mı ayarlanıyor?

aradığım cevap işte bu r7 240 kullanıyorum ve ek güç girişi yok. peki ben overclock yaparken bu değerler otomatik olarak mı ayarlanıyor?

Olabilir. Sonuçta programın nasıl işlediğini bilmiyorum fakat şöyle bir tahminde bulunabilirim; Sen sadece fan hızını (eğer fan sessiz ise sona al) kökle, core clock ve memory clock kısmını ise sona getirmemek kaydıyla ayarla kafana göre. Zaten fan iyiyse kart ısınmaz merak etme. Bende ağır oyun açacağım zaman kartı overclock yapıyorum :)

Geri
Yukarı