MSI Afterburner'dan ayarları yükseltme sonrası görüntü gitti

Hocam şu an açıldı ekran anlamadım ne oldu?
Voltaj ayarları aktifse voltaj vermişsindir. Yoksa saatleri arttırman sonucu kart ısınmıştır ve kendini korumaya almıştır. Soğuyana kadar görüntü vermemiştir.

Overclock mu yapılmış? Ömrü kısaldı mı sizce alalı 15 gün oldu.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    506,9 KB · Görüntüleme: 51
Overclock mu yapılmış? Ömrü kısaldı mı sizce alalı 15 gün oldu.

Overclock yapılmış mı yapılmamış mı anlayamadım hocam. Eğer yapılmışsa bilinçsiz bir şekilde yapıldığı için parça ömrünü kısaltabilir. Tam olarak ekran kartına ne olduğunu bilmiyoruz. Belkide ekran kartın driver güncelledi o yüzden ekranın gitti geldi.

Overclock yapılmış mı yapılmamış mı anlaşamadık hocam. Eğer yapılmışsa bilinçsiz bir şekilde yapıldığı için parça ömrünü kısaltabilir. Tam olarak ekran kartına ne olduğunu bilmiyoruz. Belkide ekran kartın driver güncelledi o yüzden ekranın gitti geldi.
sanmıyorum yeni yaptım güncellemeleri, overclock olup olmadığını nasıl anlayacağız ?

Hayır değil... bilgisayar başında kaldım şuan gerçekten aşırı derecede canım sıkıldı. Yapılıp yapılmadığını da bilmiyorum...
Merak etmeyin hocam saat değerleriniz orijinal. İçiniz rahat etsin istiyorsanız birde CPU-Z indirin oradaki saat değerlerini atın.
Screenshot_20201126_041741_com.android.chrome.jpg
Merak etmeyin hocam saat değerleriniz orijinal. İçiniz rahat etsin istiyorsanız birde CPU-Z indirin oradaki saat değerlerini atın.
Screenshot_20201126_041741_com.android.chrome.jpg
Yalnız yeni farkettim bellek değeriniz 7000Mhz orijinal bellek değeri 14000Mhz Afterburner'i kapatıp açıp kontrol edebilirmisiniz bellek değerinizi?

Merak etmeyin hocam saat değerleriniz orijinal. İçiniz rahat etsin istiyorsanız bir de CPU-Z indirin oradaki saat değerlerini atın.
Eki Görüntüle 751357

Merak etmeyin hocam saat değerleriniz orijinal. İçiniz rahat etsin istiyorsanız bir de CPU-Z indirin oradaki saat değerlerini atın.
Eki Görüntüle 751357

Bunu yaptım bakar mısınız acaba? O zaman ben fullediğim zaman neden kilitlenip kapandı? Bir süre bekledi sonra açıldı ekran.

Bunu yaptım bakar mısınız acaba? O zaman ben fullediğim zaman neden kilitlenip kapandı? Bir süre bekledi sonra açıldı ekran.
Overclock yapmayı denemişsiniz ve başarısız olmuş. Ekranınız oyüzden gitmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı