MSI Afterburner'de CPU sıcaklığı gözükmüyor

H2onyaa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MSI Afterburner'de işlemcı sıcaklığı hariç bütün değerleri görebiliyorum. İşlemcı sıcaklığını nasıl göstertebilirim?

CPU usageler var tempature yok.

Yardımcı olabilecek var mı ?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-02 212121.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-02 212121.png
    21,7 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, MSI Afterburner'de işlemcı sıcaklığı hariç bütün değerleri görebiliyorum. İşlemcı sıcaklığını nasıl göstertebilirim?

CPU usageler var tempature yok.

Yardımcı olabilecek var mı ?
Core Temp (ücretsiz) veya Aida64 denediniz mi?

Core temp ile bakıyorumda sıcaklıklarada oyun içi görmek istiyordum çünkü masaüstü bilgisayarımda bir sorun olmuyor leptopta oluyor.

Core temp ile bakıyorumda sıcaklıklarada oyun içi görmek istiyordum çünkü masaüstü bilgisayarımda bir sorun olmuyor leptopta oluyor.
Ne gibi sorun oluyor?
Çok ısınıyorsa macun katılaşmış olabilir. Servise verip ya da güvenilir bir bilgisayarcıda macun yenileme ve toz temizliği yaptırın, çok ısınma olursa ömrü kısalır, zamanla çiplerin lehimi atabilir.

Ne gibi sorun oluyor?
Çok ısınıyorsa macun katılaşmış olabilir. Servise verip ya da güvenilir bir bilgisayarcıda macun yenileme ve toz temizliği yaptırın, çok ısınma olursa ömrü kısalır, zamanla çiplerin lehimi atabilir.
Leptop 1 haftalık hocam sıcaklıkları görmek istiyorum o kadar.

O değerlerin yanındaki tikleri aktif etmeniz gerekiyor. Attığım görseldeki 2 adımı da uygulayın.

Eki Görüntüle 1560996
Onlar var onları istemiyorum oyun içinde işlemcinin sıcaklığını görmek istiyorum.

Leptop 1 haftalık hocam sıcaklıkları görmek istiyorum o kadar.

Onlar var onları istemiyorum oyun içinde işlemcinin sıcaklığını görmek istiyorum.
85 dereceyi geçmiyor işlemcide hangi oyunda ne kadar ısınıyor onu görmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı