MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR alınır mı?

Bütçe
13.000
Başka kullanan var mı o hocalarımı da etiketlerseniz sevinirim.
Ben kullanıyorum ve memnun değilim sürücüleri çok sorunlu yeni sürümler öyle böyle değil kullanılmaz hale getiriyor cihazı, eski sürümlerde ise bazı özellikler yok 2021'de özel çözünürlük sunamayan sürücüyü kullanıyorum.Kasası pek de iyi değil, klavyesi harika ama biraz leke tutuyor ve tuşların yerine alışmak zaman alıyor, ekranı berbat, mavi renk üretiminde çok kötü.TN panel aoc monitörüm bu laptopun ekranından çok daha iyi renklere sahip.Pili video izleryerek 6 saat gidiyor, çalışacak v.s. olsan 4-5'e düşer.

Ben kullanıyorum ve memnun değilim sürücüleri çok sorunlu yeni sürümler öyle böyle değil kullanılmaz hale getiriyor cihazı, eski sürümlerde ise bazı özellikler yok 2021'de özel çözünürlük sunamayan sürücüyü kullanıyorum. Kasası pek de iyi değil, klavyesi harika ama biraz leke tutuyor ve tuşların yerine alışmak zaman alıyor, ekranı berbat, mavi renk üretiminde çok kötü. TN panel AOC monitörüm bu laptopun ekranından çok daha iyi renklere sahip. Pili video izleryerek 6 saat gidiyor, çalışacak vs. olsan 4-5'e düşer.

Hocam Alpha'nın kasası iyi değilse hangi model iyi merak ediyorum şahsen. Sürücü olarak da WHQL kurarsanız çok bir sorun yaşamazsınız. Evet ekranı kötü ama almadan önce uyarıyoruz şöyle diye.4,5 saatte çok iyi bir rakam gaming Laptop için

Hocam Alpha'nın kasası iyi değilse hangi model iyi merak ediyorum şahsen. Sürücü olarak da WHQL kurarsanız çok bir sorun yaşamazsınız. Evet ekranı kötü ama almadan önce uyarıyoruz şöyle diye.4,5 saatte çok iyi bir rakam gaming Laptop için
Hocam çok sorun yaşıyorum acaba sıkıntı benim cihazda mı WHQL çok sıkıntılı.20.10.23.01 sıkıntısız ama özellikleri az.

Amerika'dan GL75 almayı düşünüyorum.

Hepinize sonsuz teşekkürler.
Bende sıkıntı yaşıyorum hocam alan diğer arkadaşlarda da aynı şekilde maalesef. :(

@seneraksu10 hocam sizde durum ne oldu var mı herhangi bir sorun?

Hocam ekranından memnun değilmiş.

Ne tür bir sorun yaşıyorsun hocam çıkan son sürümde?
  1. Bilgisayar hareketsiz bekleyince siyah ekranda kalıyor ve açılmıyor.
  2. CSGO açılmıyor.
  3. Lol'de harita fizikleri bozuluyor yeniden başlatma gerekiyor.
  4. 144 Hz değiştirilemiyor.
  5. Bir iki saat arayla ekran sürekli titremeye başlıyor.
  6. Bazen minecraft dahili ekran kartıyla açılıyor.

Hocam kurulum rehberi yazma şansınız var mı size zahmet ?

Geri
Yukarı