MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR fiyatına değer mi?

İçteki siyah kutu sizlerede resimdeki gibi mi geldi? Yani herhangi bir bandrol ya da açılmadığına dair bant vb. yok muydu ?

WhatsApp Image 2021-02-16 at 15.58.45.jpeg

Hocam siz aldığınızda BIOS güncellemesi falan yaptınız mı? AMD güncellemeleri için Software Adrenalin Edition indirdim ve oradan yapmaya çalışıyorum şu anda, onun dışında güncelle dediğiniz bir şey var mıdır?

Hocam Radeon overlay çalışmıyordu ve ekran beyaz olup normale dönüyordu. Ec Firmware Update yaptım çözüldü bunlar. BIOS ise çok karmaşık. Bende daha yapamadım.
İçteki siyah kutu sizlerede resimdeki gibi mi geldi? Yani herhangi bir bandrol ya da açılmadığına dair bant vb. yok muydu?

Eki Görüntüle 884173

Böyle geldi.

Nerede 1000 dolar hocam? O bravo 15 olmasın.

Dostum Almanya'da 950 avro. Yeni nesil Intel'ler mayıs gibi geldiğinde ve dolar yukarı kıpırdamazsa eğer 9000'den satmaya çalışacaklar. Bizimkiler kurnazlık yapıyor. Yoksa makine iyi lafım yok. Ben de GF65 kullanıyorum Allah izin verirse yaz Intel 11 veya AMD 5000 serisine geçmeyi planlıyorum.

Dostum Almanya'da 950 avro. Yeni nesil Intel'ler mayıs gibi geldiğinde ve dolar yukarı kıpırdamazsa eğer 9000'den satmaya çalışacaklar. Bizimkiler kurnazlık yapıyor. Yoksa makine iyi lafım yok. Ben de GF65 kullanıyorum Allah izin verirse yaz Intel 11 veya AMD 5000 serisine geçmeyi planlıyorum.

Hocam 950 Euro nerede atar mısınız?

Geri
Yukarı