MSI Alpha 15 vs Tulpar T7 v20.2

Monster denenir bence paran varsa 10.300 verilir. Bende msi bakıyordum ama fiyatları uçtu ve dolara orantılı olarak değil mesela 6bin olan 8bini geçti sırf bu sebepten erteledim indirim bekliyorum.

Teşekkürler hocam. 3-4 saat önce gözümü karartıp mail attım İtopya'ya iptal için. Bakalım nasıl ilerlicez. Umarım sıkıntısız iptal olur ve hızlıca karta iade gerçekleşir. Monster alacağım :) aşağıdaki gibi seçtim;

1587964578749.png

Bence doğru karar, yaklaşık 2bin daha ayarlabilsem bende bu modeli alcam özellik değiştirmeden tabi 😁

Darısı başına hocam :) hayırlı olsun şimdiden. Hoş ben daha alamadım da bakalım iptal olcak da para geri gelcek de falan filan umarım Monster'ın stokta sıkıntı olmaz.

Şu dayının attığı videolara bir bak istersen yeni çıkan monsterlar ile ilgili bişeyler konuşmuş.
Birde excalibur g780 çıkacakmış 10.nesil işlemcili, güncel ekran kartlı haberin olsun.

MSI pişmanlıktır laptopta. Keşke bekleseydin dostum. Neyse.

Selamlar,

MSI'ı iptal ettim fakat cihazsız kaldım şimdi de :) Tulpar'ların da fiyatları uçmuş durumda. Dolar da uçuyor. Yazık bu nasıl bir iş ya her gün bir şeyin fiyatı değişir mi yazıklar olsun.

Bunu bekliyorum. Düzgün bir fiyata gelirse alırım.

Bunu tartışmak isterim. Laptoplarda piyasanın en üstünde MSI bulunuyorken bu yorumu neye dayanarak yaptınız, merak ettim.
bendeki msi laptopa bakamayarak yaptım. çünkü 3.defa serviste 18 ay içinde. ayın 15inde servise verdim hala bekliyorum. kimse bana msi laptopta iyi demesin. Serviste şimdiye kadar tüm sıkıntılar garanti üzerinden yapıldı. ama garanti bitince ne olacak?

Son düzenleme:
bendeki msi laptopa bakamayarak yaptım. çünkü 3.defa serviste 18 ay içinde. ayın 15inde servise verdim hala bekliyorum. kimse bana msi laptopta iyi demesin. Serviste şimdiye kadar tüm sıkıntılar garanti üzerinden yapıldı. ama garanti bitince ne olacak?
Servise neden gönderdiğinizi de yazarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı