MSI Alpha A3DD mi, Monster Tulpar T5 V19.1 mi?

• Konuyu başlatan Amett
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 842
Bütçe
500 lira monster daha pahalı
Hocam merhaba. Bütün tavsiye konularında sizin mesajınızı görüyorum. Bana da yardımcı olabilir misiniz? 8000 civarı laptop bakıyorum i5 1650ti ayarında. monster buldum 7750tl ye ama o kadar çok kötü yorum okudum ki, almaya elim gitmiyor. Excalibur ve monsterlar bu fiyat bandında tatmin edici özellikler sunuyor da kötü yorumlar var dediğim gibi. Ne önerirsiniz acaba?

Ayrı konu açabilirdin ama neyse.

Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için. Ayrı konum var ama çok yorum almadı maalesef :D. Casper Excalibur ve Monster hiç tavsiye etmiyorsunuz değil mi? Ryzen 5 4600'lü, 16 GB RAM'li ve 120Hz ekranlı laptoplar bulur muyum diye düşünüyorum.

Casper ve Monster problemli markalar. İlla ki sorun çıkaracaklar diye bir şey yok ama kalitesiz malzeme kalitesinden dolayı sorun çıkarma ihtimali yüksek. Teknoloji biraz da şans işi, ASUS ROG'da ölü piksel olan biri vardı mesela konu açmıştı.

Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için. Ayrı konum var ama çok yorum almadı maalesef :D. Casper Excalibur ve Monster hiç tavsiye etmiyorsunuz değil mi? Ryzen 5 4600'lü, 16 GB RAM'li ve 120Hz ekranlı laptoplar bulur muyum diye düşünüyorum.
8000 TL'ye bulabileceğini sanmıyorum. 8500 TL'ye 120hz, 8GB ram ve 10300H'lü laptop var ama:

Casper ve Monster'a bulaşma bu fiyatlarda, ısınma ve malzeme kalitesizliği yüzünden pişman olabilirsin.

Casper ve Monster problemli markalar. İlla ki sorun çıkaracaklar diye bir şey yok ama kalitesiz malzeme kalitesinden dolayı sorun çıkarma ihtimali yüksek. Teknoloji biraz da şans işi, ASUS ROG'da ölü piksel olan biri vardı mesela konu açmıştı.

8000 Tl'ye bulabileceğini sanmıyorum. 8500 Tl'ye 120Hz, 8 GB RAM ve 10300H'lü laptop var ama:

Casper ve Monster'a bulaşma bu fiyatlarda, ısınma ve malzeme kalitesizliği yüzünden pişman olabilirsin.

Haklısınız. Ne kadar içimde kalsa da riske edebileceğim bir miktar değil bu. Totem falan yapsak ta indirim olsa şunlarda :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı