MSI Alpha15 A4DEK 018XTR alınır mı?

@seneraksu10 Hocam özelden yazabilir misiniz .
özelden yazamıyorum maalesef, [email protected] yada seneraksu10 telegramdan iletişime geçebilirsiniz
Gerekmiyor hocam, kapağı söküp SSD'yi portuna takmanız yeterli.
benim izlediğim video buydu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam SSD takmak için bi dünya şeyi söktü cihazdan, bataryayı resetledi vs ve o cihazda 2.5inch HDD takılı

Özelden yazamıyorum maalesef, [email protected] ya da seneraksu10 Telegram'dan iletişime geçebilirsiniz.

Benim izlediğim video buydu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Adam SSD takmak için bir dünya şeyi söktü cihazdan, bataryayı resetledi vs ve o cihazda 2.5inch HDD takılı.

Hoca HDD slotu yok yenilerde merak ettim doğrusu nasıl takviye yapılıyor.

özelden yazamıyorum maalesef, [email protected] yada seneraksu10 telegramdan iletişime geçebilirsiniz

benim izlediğim video buydu
Adam SSD takmak için bi dünya şeyi söktü cihazdan, bataryayı resetledi vs ve o cihazda 2.5inch HDD takılı
Tamamdır ben 1tb harici disk kullanıcam sanırım.Takviye sadece 8gb ram yapmak istiyorum.

Tamamdır ben 1tb harici disk kullanıcam sanırım.Takviye sadece 8gb ram yapmak istiyorum.
Ben cihaz geldiğinde RAM takviyesi için cihazı açınca HDD takılıyor mu takılmıyor mu görücem, takılıyorsa eğer 1 TB HDD takviyesi yapıcam
incehesaptan sipariş veripte kargolanan var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı