MSI anakart Steam cüzdan kodu

Hocam MSI'ın sitesinden hesap açıyorsunuz. Yeni bir ürün kaydet kısmına giriyorsunuz. Sonra sizden bazı bilgileri istiyor. Fatura resmi, anakart seri numarası vb. hepsini doğru yaptığınız takdirde ürününüz kaydoluyor. Yorumunuz onaylandıktan sonra Shout out kampanyası sayfasından gerekli adımları yapıyorsunuz. Vatan'a yaptığınız yorum linki, yorum başlığı vb. ile kampanyaya katılıyorsunuz. Yorumunuz inceleniyor. Sonrasında hesabınıza mail olarak 3-4 Steam cüzdan kodu veriyor. Hepsi toplam 25 dolar ediyor. Bunları kullanıyorsunuz. Anlamadıysanız, müsait olduğumda daha detaylı anlatırım.
Anladım da vatan benim yorumumu beğenmedi galiba :D 1-2 gün önce yapmıştım halas yok piyasada. Yorum kabul edilince seri numaralarını falan gireceğim. Ondan sonra ürünü kaydederim diye düşünmüştüm.

Anladım da vatan benim yorumumu beğenmedi galiba :D 1-2 gün önce yapmıştım halas yok piyasada. Yorum kabul edilince seri numaralarını falan gireceğim. Ondan sonra ürünü kaydederim diye düşünmüştüm.
Aldığınız mağaza dışındaki (Hepsiburada vb.) gibi yerlerden de yorum yapıp gönderseniz de oluyor diye biliyorum. Önemli olan yorum diye duydum.

Aldığınız mağaza dışındaki (Hepsiburada vb.) gibi yerlerden de yorum yapıp gönderseniz de oluyor diye biliyorum. Önemli olan yorum diye duydum.
O da aklıma geldi de işte uğraşmaya üşeniyorum açıkcası :D Bakalım parçaları bekliyorum. SSD gelsin de kasayı bi çıkarayım piyasaya, o zaman ürünleri kaydedip yorum işine de bakabilirim.

Arkadaşlar ödülü alıp almadığımızı nasıl bileceğim. Birde nasıl nerde kullanabilirim pek bilgim yok bu konularda, bilen biri yardımcı olabilir mi? Anakart olarak tomahawks max satın almıştım.
1574749118202.png
1574749118202.png

Beyler ekran kartım ile Shoutout kampanyası kapsamında 25 dolarlık steam cüzdan kodunu kazandım ürünü kaydedip. Aynı zamanda anakartımı da kaydettim ancak bu Monster Hunter World kampanyasına anakartım uygun olmasına rağmen cihaz çıkmıyor. Ürününüzü kaydettirin bölümü geliyor anlamadım. Neden böyle oluyor dersiniz?
Benim de yorumumu hala gözükmüyor Vatan'da.
Birkaç günü buluyor yorumun görünmesi bekle ve takip et.
Arkadaşlar ödülü alıp almadığımızı nasıl bileceğim. Birde nasıl nerde kullanabilirim pek bilgim yok bu konularda, bilen biri yardımcı olabilir mi? Anakart olarak tomahawks max satın almıştım.
Eki Görüntüle 464607Eki Görüntüle 464607
Ödülü zaten mail olarak gönderiyorlar sana.

Beyler ekran kartım ile Shoutout kampanyası kapsamında 25 dolarlık steam cüzdan kodunu kazandım ürünü kaydedip. Aynı zamanda anakartımı da kaydettim ancak bu Monster Hunter World kampanyasına anakartım uygun olmasına rağmen cihaz çıkmıyor. Ürününüzü kaydettirin bölümü geliyor anlamadım. Neden böyle oluyor dersiniz?

Birkaç günü buluyor yorumun görünmesi bekle ve takip et.

Ödülü zaten mail olarak gönderiyorlar sana.
Peki süresi belli mi ben alalı ve kayıt yaptıralı 1-1,5 ay oldu da herhangi bir mail yok msi tarafından gelen.

Vatan'dan almama rağmen Hepsiburada'dan da yorum yaptım. En azından Hepsiburada'da hesabınızda yorumlar bölümü var. Oradan durumunu görebiliyorsunuz. Benimki şu an onaydakiler sayfasında.

Vatan'dan almama rağmen Hepsiburada'dan da yorum yaptım. En azından Hepsiburada'da hesabınızda yorumlar bölümü var. Oradan durumunu görebiliyorsunuz. Benimki şu an onaydakiler sayfasında.
Ben de her iki siteye de yaptım. bakalım kaç güne yayınlanırlar. Yarın tüm parçalar tamamlanıyor sistemi kullanmaya başlayacağım. Seri numaraları ile kaydederim yarın, sonra yorumu beklerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı