MSI anakart Steam cüzdan kodu

Konuda verilen bazı yanlış cevapları düzeltmek adına aşağıda açmış olduğum konudan bakabilirsiniz. Adamda B450 var diğer adam X570 anakartlara verilen ödülü paylaşmış :D Lütfen araştırmadan yorum yapmayın gözünü sevdiklerim.

Seri numarasını yazdıktan üç haneli CHK kodu diye bir kod da yazmanı istiyor. Bu da 24 pin güç bağlantısının yanında yazıyor seri numarası ile birlikte. Montaj yapmadan önce fotoğrafını çek ki daha sonradan kasayı açmak zorunda kalma.

Seri numarasını yazdıktan üç haneli CHK kodu diye bir kod da yazmanı istiyor. Bu da 24 pin güç bağlantısının yanında yazıyor seri numarası ile birlikte. Montaj yapmadan önce fotoğrafını çek ki daha sonradan kasayı açmak zorunda kalma.
O yüzden bekliyorum işte. Kasanın montajı bitmiş ancak ram ve ssd olmadığı için kullanmıyorum. Onları takmak için açtığımda bakıcam o kodlara, anakart ve ekran kartının k,

Konuda verilen bazı yanlış cevapları düzeltmek adına aşağıda açmış olduğum konudan bakabilirsiniz. Adamda B450 var diğer adam X570 anakartlara verilen ödülü paylaşmış :D Lütfen araştırmadan yorum yapmayın gözünü sevdiklerim.
Sizin konunuzu ilk açtığınızda görmüştüm. X570'e farklı ödül mü var anlamadım 🤔

Sizin konunuzu ilk açtığınızda görmüştüm. X570'e farklı ödül mü var anlamadım 🤔
120 dolar onun ödülü sanırım :D Yalnız en pahalı olan X570 modellerine. Konudaki arkadaşa verilen ilk sayfadaki link bu ödüle yönlendiriyor o yüzden dedim.

Kayıt yapıp promosyona katıldın mı?
Kaydımı yaptırdım sanırım herhangi başka bir durum yoksa, keza yan bölümde de yer alıyor değil mi? Görüntüleri attım fakat pek anlayamadım seçeceğim bir şey yok sanırım.
1574751591278.png
1574751661461.png
1574751591278.png1574751661461.png
1574752171967.png
1574751591278.png1574751661461.png1574752171967.png

Kaydımı yaptırdım sanırım herhangi başka bir durum yoksa, keza yan bölümde de yer alıyor değil mi? Görüntüleri attım fakat pek anlayamadım seçeceğim bir şey yok sanırım.
Eki Görüntüle 464611Eki Görüntüle 464612Eki Görüntüle 464611Eki Görüntüle 464612
Eki Görüntüle 464613Eki Görüntüle 464611Eki Görüntüle 464612Eki Görüntüle 464613
Ben ekran kartı için Shoutout kampanyasında katıl dedikten sonra ürünü kaydedip almıştım da bu anakart hediyesi ya farklı yada birşeyi atlıyoruz çünkü ben de bu durumdayım. Tarihine de bakmadım belki de geçti.

Ben ekran kartı için Shoutout kampanyasında katıl dedikten sonra ürünü kaydedip almıştım da bu anakart hediyesi ya farklı yada birşeyi atlıyoruz çünkü ben de bu durumdayım. Tarihine de bakmadım belki de geçti.
Ya bakıyorum tek tek ama sanki kapsayan bir şey yok gibi geliyor bana. Dediğiniz gibi de olabilir belki bizi teğet mi geçti ne? Ama aradan o kadar uzun bir sürede geçmedi aslına bakarsanız. Aldığım tarih ortada şuan. Olmazsa da sağlık olsun 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı