MSI anakart Steam cüzdan kodu

Benim kodum 5 güne yakın süre geçmesine rağmen gelmedi. Fatura resmini tekrar yüklemeli miyim yoksa biraz daha bekleyeyim mi ?

Benim kodum 5 güne yakın süre geçmesine rağmen gelmedi. Fatura resmini tekrar yüklemeli miyim yoksa biraz daha bekleyeyim mi ?
Msi sitesine gir. Orda shout out mu neydi oraya gir. Aşağıda ürünlerin gözüküyor. Eğer inceleme devam ediyorsan sağda baplantı yazar. Eğer bir terslik falan varsa bağlantınızı paylaşın tarzı bir şey yazıyır. Orada yazana göre hareket edersin.

Bugün MSI sitesine girdiğimde steam kodlarının gelmiş olduğunu gördüm. Birşey gelmesini beklemeyin; MSI sitesine girip soldaki "shootout sekmesine tıklayın." Sayfayı aşağı doğru indirdiğinizde eğer gelmişse steam kodlarını göreceksiniz.

Bugün MSI sitesine girdiğimde steam kodlarının gelmiş olduğunu gördüm. Birşey gelmesini beklemeyin; MSI sitesine girip soldaki "shootout sekmesine tıklayın." Sayfayı aşağı doğru indirdiğinizde eğer gelmişse steam kodlarını göreceksiniz.

Buraya mı gelecek acaba?
wewewe.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı