MSI Armor vs Gaming X

FranKK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Şu an Hepsiburada sitesinde Armor modeli 3600 TL, diğer site ve marka model kıyaslamasına göre gayet iyi bir fiyat.
Gaming X modeline göre ne kadar geride kalıyor soğutma ve performans olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Test videolarını izlemeni tavsiye ederim. Bıçak yapısı zaten aynı olduğu için aralarında taş çatlasa 5 derece oynar. Kulakdan dolma konuşanlar kötüleyecekler ama alakası yok. Benim tavsiyem Gaming X. Tasarımı, soğutması vs. her açıdan. Ama bütçe ve bir fiyat farkı söz konusu ise alabilirsiniz. Ürün olarak konuşuyorum. Fiyat araştırması yapmadım. Belki daha ucuzu bulunur, bakmak lazım.

Performansı konusunda bilgim yok ancak soğutma konusunda geride kalıyor. Ben RX 570 MSI Armor kullanıcısı olarak Dark Guardian gibi bir kasada bile zorlanıyorum. Performansı da en fazla 4-5 FPS oynar diye düşünüyorum, o da fabrikasyon OC değerlerine bakılmalı. @Ribozom RTX 2060S galiba.

Merhabalar. Hangi ekran kartı kullandığınızı yazmamışsınız ancak, eski bir Armor serisi sahibi olarak ben bir daha Armor almazdım. Benim RX 580 Armor kartım çöp olmadan önce 90 dereceleri görüyordu. Kesinlikle uzak durulmalı bence.

Performansı konusunda bilgim yok ancak soğutma konusunda geride kalıyor. Ben RX 570 MSI Armor kullanıcısı olarak Dark Guardian gibi bir kasada bile zorlanıyorum. Performansı da en fazla 4-5 FPS oynar diye düşünüyorum, o da fabrikasyon OC değerlerine bakılmalı.
Kesinlikle Gaming X alın sonra pişman olursunuz.

Bahsettiğim MSI kartlar, 2060 super işlemciydi, az önce incehesap sitesinin gaming gecesi kampanyasıyla 4 bin tlye 2070 super aldım. Asus 8G EVO modeli umarım mantıklı bir karardır.

Geri
Yukarı